מערכת COL
|
יום כ"ו אייר ה׳תשע״ב
18.05.2012
"שמע ישראל", זעקו מאות הנערים בהר המצדה ● צפו בגלריה
המסורת נמשכת: בסוף-השבוע נערך בהר המצדה מעמד בר-המצווה ההמוני לנערים שהגיעו לגיל מצוות. הנערים, המתגוררים בערד, מתכוננים ליום המרגש באמצעות שליחי חב"ד בערד ובראשם הרב יעקב מנדלזון ● את המסורת התחיל חמיו של הרב ליפסקר, רבה הבלתי-נשכח של ערד, הרב בן-ציון ליפסקר ע"ה ● בחורים מישיבת 'תומכי-תמימים' בקריית-גת סייעו בארגון המעמד המרגש צפו בגלריה
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/05/5c2d8039a7d0e_1546485817_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות