מערכת COL | יום ו' אייר ה׳תשע״ב 28.04.2012

"אמרתי לגדולי הליטאים: הסיפור עם הרבי - בדידי הוא עובדא"...

הרב אברהם יוסף לייזרזון, יו"ר החינוך העצמאי בישראל, חשף סיפור מדהים שאירע לו עם הרבי בשנת תשנ"ב ● "הרבי ממש קרא את המחשבות, כשחזרתי לארץ סיפרתי את הסיפור לכמה גדולי ישראל, לאו דווקא מהמחנה החסידי, אלא מהמחנה הליטאי. אמרתי להם 'זה סיפור שבדידי הוא עובדא'" צפו בוידאוהרבי לרב לייזרזון: "העוסק בצרכי ציבור - נעלה מהעוסק בתורה" >>>
(צילום: מתוך הוידאו)
חשיפה מרתקת של מערכת קשרים מסועפת של יו"ר הנהלת החינוך העצמאי עם הרבי, נחשפה לראשונה בראיון שהעניק לאחרונה הרב אברהם יוסף לייזרזון, יו"ר הנהלת רשת החינוך העצמאי בישראל.

בראיון לפרוייקט "המפגש שלי עם הרבי" של חברת jem, סיפר הרב לייזרזון לראשונה על היכרותו רבת השנים עם הרבי, קשר רציף שנמשך על פני עשרים שנה, החל מה"יחידות" הראשונה שזכה לה בראשית שנות הלמ"ד, המשכה בשורה של 'יחידויות' שעסקו במגוון נושאים ציבוריים כלליים, ועד לסיפור 'מופת' נפלא ומדהים שאירע עמו בשנת תשנ"ב.

במהלך השנים כיהן הרב לייזרזון במגוון רחב של תפקידים, החל ממנהל מערך הקליטה של "אגודת ישראל", בתפקידיו הציבוריים השונים כחבר מועצת העיר בירושלים, ועד לתפקידיו הבכירים ב"חינוך העצמאי".

הרב לייזרזון הוא גם אחיינו של הגאון רבי שלמה זלמן אוייערבאך זצ"ל, וגם בעניין זה הוא חשף לראשונה מהקשר העלום שהיה הרבי ורבי שלמה זלמן.

בתוכנית הווידאו "תורת חיים" השבועית, מתפרסם לראשונה סיפור מופת מדהים ופלאי של "רוח הקודש" גלויה שאירעה עמו בחורף תשנ"ב, מתוך הראיון המלא ורב הגילויים של הרב לייזרזון.

לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה, או על האופצייה הנוספת:

לא מצליחים לצפות? לחצו כאן

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.