מערכת COL
|
יום כ"ד אדר ה׳תשע״ב
18.03.2012
כפר-חב"ד: החלה ההרשמה לחבורת המצות המהודרת
כמידי שנה עורכים תלמידי התמימים בישיבת תות"ל המרכזית בכפר-חב"ד "חבורה" לאפית מצות. ה"חבורה" הידועה בהידוריה נערכת זה למעלה מארבעים שנה בהשתתפות התמימים ורבים מאנ"ש, ובפיקוחם של רבני הישיבה ובראשם הרב יעקב כץ ראש-הישיבה. על מועד שאיבת ה"מים שלנו" וכן מועד האפיה תבוא הודעה נפרדת. למעוניינים להשתתף ב'חבורה': יעקב: 0548459479
![כפר-חב כפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/03/5c2d70c30c55f_1546481859_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות