מערכת COL
|
יום כ' אדר ה׳תשע״ב
14.03.2012
מכתב הניחומים של הרבי לאדמו"ר מויז'ניץ ● מיוחד
בעקבות פטירתו של כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ זצ"ל, בנו של בעל ה'אמרי חיים', אנו מפרסמים מכתב ניחומים שכתב הרבי לאדמו"ר - בעקבות פטירת אחותו, מרת חנה מרים סימא (אשת גאב"ד ירושלים, הרב יצחק-יעקב וייס) ● "המקום ינחם את כקש"ת, ואת כל המשפחה שליט"א, בתוך שאר אבלי ציון וירושלים, ומכאן ולהבא אך טוב וחסד ימצאום תמיד כל הימים", כותב הרבי כשהוא מוסיף בכתב-יד קודשו "בהוקרה" ● בהלוויתו הנערכת בבני-ברק משתתפים רבבות עמך בית ישראל מכל רחבי הארץ צפו במכתב של הרבי
![מכתב הניחומים של הרבי לאדמו מכתב הניחומים של הרבי לאדמו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/03/5c2d6fcf513df_1546481615_news_main_gallery.jpg)
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ על רקע המכתב של הרבי (צילומים: COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות