מערכת COL
|
יום י"ב אדר ה׳תשע״ב
06.03.2012
ילדי גן חב"ד במודיעין ריגשו חיילים במשלוחי מנות
גן חב"ד במודיעין (גילאי 3-4) יחד עם רב קהילת חב"ד ברוך סלונים נסעו לבסיס במחסום מכבים וחילקו משלוחי מנות שהילדים הכינו במיוחד לחיילים. היו אלו רגעים מאוד מרגשים: חיילים וחיילות הזילו דימעה למחזה של ילדים פעוטים מחלקים משלוחי מנות ורוקדים יחד על כתפי החיילים, ושמחה גדולה היתה בקרב החיילים והחיילות לסיפור המלא
![ילדי גן חב ילדי גן חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/03/5c2d6ca5a098e_1546480805_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות