מערכת COL
|
יום כ"ה כסלו ה׳תשע״ב
21.12.2011
"זאת חנוכה": כנס על ציון הרשב"י
לאור הוראתו של הרבי בתשמ"ג לקיים התוועדויות וכינוסים ב"זאת חנוכה", בתי חב"ד בצפון מזמינים את כל אנ"ש והמקורבים-אנשים נשים וטף לכינוס הקהל שיערך ברוב עם הדרת מלך בליל "זאת חנוכה", יום שלישי ר"ח טבת נר שמיני של חנוכה באולם שבמתחם ציונו הקדוש של הרשב"י במירון בשעה 19:30. סעודת מצווה כיד המלך ברוב שירה בזמרה. בתי חב"ד המעוניינים להביא מקורבים - אוטובוס חינם! הלוך חזור. לפרטים: 0547-770812
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2011/12/5c2d55c099f8e_1546474944_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות