מערכת COL | יום ג' אלול ה׳תשס״ד 20.08.2004

בחירות באלעד: 'כלל-חסידית' וחב"ד חתמו על שילוב

אמש (חמישי) נחתם הסכם בין הרשימה הכלל חסידית שסימנה כ"ח, לבין קהילת חב"ד באלעד בראשות הרב דניאל גראבסקי. מטעם הרשימה הכלל חסידית חתמו על ההסכם ח"כ הרב מאיר פרוש והרב שמעון שר מ"מ ראש עיריית נתניה ונציג חסידות צאנז, וכן נציגי הרשימה. בהסכם הובטח לדאוג למוסדות חב"ד ובתי הכנסת בעיר, ולשגשוגה של תנועת חב"ד באלעד. בעקבות ההסכם התגייסו חסידי חב"ד להצלחת הרשימה הכלל חסידית שסימה "כח". על פי הוראת הרב דניאל גראבסקי, כל אנ"ש ומקורבי חב"ד יתגייסו להצלחת הרשימה המאגדת את כלל הציבור החסידי באלעד.
בחירות באלעד: 'כלל-חסידית' וחב
ח"כ הרב מאיר פרוש ורב קהילת חב"ד הרב דניאל גראבסקי
הוסף תגובה
26 תגובות
1.
סוף סוף לחב"ד יש שכל
ג' אלול ה׳תשס״ד
כל הכבוד לרב גראבסקי, שהבין שצריך ללכת עם הכלל חסידים ובכך לדאוג שיד החסידים תהיה על העליונה. כל הכבוד. חב"ד תביא את המהפך באלעד. עךו והצליחו. תעבדו קשה ותביאו תוצאות.
2.
יפה מאד
ג' אלול ה׳תשס״ד
אחדות החסידים תוביל למשיח. ימות המשיח. ב"ה שזה רשימה בלי המתנגדים.
3.
יד החסידים תהיה על העליונה
ג' אלול ה׳תשס״ד
כל הכבוד
4.
אם מאיר פרוש חותם על ההסכם
ג' אלול ה׳תשס״ד
חב"ד צריכה להתגייס בכל המרץ. צריך להוכיח שחב"ד היא כוח חזק.
5.
ל-4
ג' אלול ה׳תשס״ד
כבודו, מה עוד חב"ד צריכה לעשות?! הכוח של הרבי או חב"ד-ליובאוויטש לא צריך להיות 'מוכח' מניצחון בבחירות, ארציות או עירוניות. חב"ד זה כוח חזק בגלל מערכת השליחות בכל העולם, בגלל האהבה והדאגה לכל יהודי, בגלל רשת מוסדות החינוך בעולם, בגלל מערכת שיעורי תורה וחסידות שמוסרים לאלפי אנשים.
6.
ל-5
ג' אלול ה׳תשס״ד
התכוונתי לחב"ד באלעד, שצריכה להתגייס למען המוסדות והשליחות שתתרבה ותתאחד עם החסידים הכללים ולקרב אותם לחב"ד ולרבי נשיא הדור. בהחלט חשוב ביותר שחב"ד תהווה כח מחץ באלעד ותפאר ותרומם את קרן החסידות.
7.
????
ג' אלול ה׳תשס״ד
וחשבתי שהרבי נגד שחב"ד תכנס לפוליטקה ... נו אולי טעיתי...
8.
חב"ד בכל עיר בבחירות למועצות תומכים
ד' אלול ה׳תשס״ד
במפלגות. חב"ד לא מתערבת, אך קקהילה מותר לה לסייע ולדאוג שהמפלגה תזכה למירב הקולות בעיקר שכאן מדובר על הצלחת החסידים ובלי המתנגדים. חזקו ואמצו. הרבי אומר שצריך להשמע לרבנים.
9.
אנחנו בעד!
ד' אלול ה׳תשס״ד
בתור חבדניק אלעדי, ברצונילהביע את שביעות רצוני מההסכם. וברור שאם נצליח כעת, זה יתן דחיפה לחסידים בכל הארץ ללכת בנפרד.
10.
חב"ד נגד ויזניץ??? שכחו מה זה הכרת הטוב!
ד' אלול ה׳תשס״ד
חב"ד באלעד נהנה רבות מחסידות ויזניץ. הישיבה של חב"ד שוהה שם בשבתות חופשה. הכינוס לאחר תהלוכת לג בעומר היה בבית כנסת ויזניץ וכו'. Uיזניץ מונה כ 350 משפחות באלעד. יותר גדול מכל הרשימה הקקיונית של פרוש הקרוי "כלל חסידי" לחב"ד שם לא היתה שכל. כי מי שישלוט במועצה זה ויזניץ והרשימה הכללית. פרוש גם בגד בחב"ד מיד לאחר סגירת הרשימות. הרי נציג חב"ד נפסלה ברשימת פרוש. הוא אמר להרב של חב"ד שלא צריך בית כנסת בנפרד, אפשר להתפלל בבית כנסת ה"כלל חסידי".
11.
לדעתי מדובר במהפכה
ד' אלול ה׳תשס״ד
שכל החסידים ילכו בנפרד בלי המתנגדים כמו שהיה בתשמ"ט וחב"ד אז תמכה באגו"י כידוע. צריך לזכור פרוש הוא היום הימני היחידי ביהדות התורה.
12.
תגובה ל-10
ה' אלול ה׳תשס״ד
חב"ד לא הולכת עם המתנגדים.
13.
פרוש מסייע לחב"ד כפי שאף אחד לא עשה
ה' אלול ה׳תשס״ד
מעולם. וחב"ד באלעד גם רוצה להתפתח. לויז'ניץ אין רשימה, ויזניץ הולכת עם ש"ס והמתנגדים ויש לה נציג בטוח. מה הקשר? כל החסידויות התאגדו ביחד וחב"ד קבלה שכל ולא נהפכה לבדיחה. כחבדניק תושב אלעד, כולנו מגוייסים לרשימה החסידית ואין ספק שנצליח וחב"ד תפרח ותגדל בעיר הזאת.
14.
את תגובה 10
ה' אלול ה׳תשס״ד
כתב חסיד ויזניץ או מישהו שמקורב אליהם. כחסיד חב"ד באלעד, אני אומר זאת בצורה מפורשת. חב"ד הולכת עם כלל החסידים ולא עם המתנגדים.
15.
מאיר פרוש, שמעון שר וחבריהם
ה' אלול ה׳תשס״ד
תסמכו על ה"בולדוזרים" הללו... אם בעבר היה קולות לג' בכפר לג' הרי זה שפרוש היה ברשותה, ולגבי שר מנתניה, אם לחב"דניקים בנתניה יש להם את מה שיש להם היום, הרי זה בזכותו של שר...
16.
זה הזמן
ה' אלול ה׳תשס״ד
זה הזמן לדאוג שייכנס עוד נציג חסידי למועצה כיוון שהרי נציג ויז'ניץ בכל מקרה ייכנס (והם ידאגו רק להם כפי שכבר הוכח שדאגו רק למקום רביעי -ובטוח לנציג שלהם) ואנחנו צריכים לדאוג שייכנסו כמה שיותר נציגים חסידיים ולכן כל הכבוד שחתמו איתם על הסכם כך שייכנס עוד נציג חסידי ולכן צריך וחובה לעבוד
17.
ישר כוח לרב גרבסקאי
ה' אלול ה׳תשס״ד
כל הכבוד חסידים ידם על העליונה
18.
הכלל חסידי יש סיכוי שבכלל לא יכניס מנדט
ה' אלול ה׳תשס״ד
כלל חסידי ביחד מגיעים בקושים ל- 350. מה כבר יהיו שווים. הקואליציה יהיה בלעדיהם. גם חב"ד אין לו נציג בכלל חסידי על אף שהוא החסידות הגדולה באלעד בהשוואה לכל אחרים כמו נדבורנא וסערט-ויזניץ וכו'.
19.
ל-13 פרוש עשה צחוק מחב"ד באלעד. כעת חב"ד...
ה' אלול ה׳תשס״ד
חב"ד הוא הקבוצה הגדולה בציבור הכלל חסידי. אולי השנייה בגודלה. וקיבלו את המקום הרביעי הלא-ריאלי ברשימתו של פרוש. ככה פרוש משאיר את חב"ד כסוג ב'.
20.
לפרוש יש הסכם עם צביקה כהן. פרוש ינהל את...
ה' אלול ה׳תשס״ד
מי שקצת יודע את הפוליטיקה במקום. מפלגת הכלל חסידי תקבל בין 2 ל-3 מנדטים. רבים מהמפד"ל והספרדים המאוכזבים מצביעים לפרוש. זה עומד להיות הפתעת הבחירות
21.
התגובה מ 19 צודקת!
ה' אלול ה׳תשס״ד
אחרי ויזניץ, חב"ד היא החסידות הגדולה ביותר או השניה בגודלה באלעד. למה אין לחב"ד נציג במיקום המתאים לפי גודלה היחסי ברשימה הכלל חסידית?!
22.
ל-19
ה' אלול ה׳תשס״ד
אתה לא יודע מה היה. חב"ד תמכה בפריימריס בנציג צאנז. אז למה אתה מקשקש. אתה פשוט לא יודע עובדות. רואים אתה ויז'ניצר חסיד. היו פריימריס וחב"ד תמכה בנציג צאנז, שיעזור לחב"ד יותר מכל חבדניק אחר.
23.
חב"ד תציל את כבודו של פרוש כי הוא מציל
ה' אלול ה׳תשס״ד
יום יום את כבוד חב"ד.
24.
עוזר פרוש הוא המגיב בכמה תגובות. דוגמת 1...
ה' אלול ה׳תשס״ד
פרוש ושר לא עזרו לחב"ד נתניה. אדרבא. יעיד הרב מנחם וולפא וכל שאר השלוחים. שר אפילו התנכל רבות לחב"ד בנתניה. פרוש עושה הרבה רוח ורעש עם מכתבים ותמונות בחב"ד בפועל הוא לא מביא כלום. תשאלו בצא"ח ותשמעו. היחיד שנהנה מפרוש כל השנים זה יוזביץ.
25.
האם נכון שפרוש סירב להבטיח בית כנסת לחב"...
ה' אלול ה׳תשס״ד
ואמר ש"חב"ד יכולים להתפלל במניין מיוחד בבית כנסת כלל חסידי" זאת לאחר שכבר נסגרו הרשימות וחב"ד כבר בגד בויזניץ? מי שיודע שיענה.
26.
תגובה ל 24
ו' אלול ה׳תשס״ד
אני אף פעם לא כותב תגובות אבל אמרו דברים בשמי שהם שקרים ולכן אני חיב להגיב מאיר פורוש ושר עזרו לבית חב"ד בנתניה הרבה ומי שאומר דברים לא נכונים לפחות שיברר ושלא ידבר באף שם של אדם אם הוא לא שאל אותי בכבוד וברכה מנחם ולפא
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.