מערכת COL
|
יום י' תשרי ה׳תשע״ב
08.10.2011
תמונת היום ● ראשון לציון
זו השנה התשיעית שקהילת חב"ד בראשל"צ עורכת "כפרות באשמורת הבוקר" ביוזמת אברך מהקהילה. בכפרות משתתפים מאות אנשים, נשים, וטף מקרב קהילת חב"ד ומקורבי בתי חב"ד בעיר. ההכנסות מהכפרות קודש למוסדות חב"ד הרבים הפועלים בעיר, כאשר מידי שנה, מועברת התרומה למוסד חב"די אחר. בתמונה: האדמו"ר מחוסט עורך 'כפרות' עם חב"ד בראשון לציון עוד תמונות
![תמונת היום ● ראשון לציון תמונת היום ● ראשון לציון](https://col.org.il/files/uploads/crop/2011/10/5c2d3eb208040_1546469042_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות