מערכת COL
|
יום י"ט אב ה׳תשע״א
19.08.2011
חרדה באשדוד: טילים נחתו בתוך בית-כנסת; יש נפגעים ● תיעוד
אשדוד נכנסה הבוקר למצב מלחמה - 6 שנים לאחר הגירוש מגוש-קטיף. טילי גראד נחתו בלב השכונה החרדית ברובע ז', נפילות טילים שני זירות סמוכות לקראוונים שמשמשים כבתי-כנסת של חסידות גור ● כונני איחוד הצלה - דרום טיפלו במספר נפגעים בניהם אברך שנפצע קשה מרסיס בבטנו לגלריית תמונות
![חרדה באשדוד: טילים נחתו בתוך בית-כנסת; יש נפגעים ● תיעוד חרדה באשדוד: טילים נחתו בתוך בית-כנסת; יש נפגעים ● תיעוד](https://col.org.il/files/uploads/crop/2011/08/5c2d3310c9500_1546466064_news_main_gallery.jpg)
(צילום: חדשות 24)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות