מערכת COL
|
יום י"ז אב ה׳תשע״א
17.08.2011
יום שני בקעמפ: ילדי השלוחים נהנו משייט טורנדו במרינה ● גלריה
יום שני בקעמפ "ילדי השלוחים" של צעירי חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב המתקיים בישיבת נחלים: הילדים למדו לפי תכנית הלימודים המיוחדת בנושא עבודת התפילה, והשתתפו בפעיליות הומוריסטיות. הם יצאו לשייט טורנדו בחופי המרינה בהרצליה, ונהנו מאוד ● COL ממשיך ללוות את מחנות הקיץ בגלריות תמונות לגלריית תמונות ● כל הדיווחים, העדכונים והגלריות מקעמפ "צעירי השלוחים" >>>
![יום שני בקעמפ: ילדי השלוחים נהנו משייט טורנדו במרינה ● גלריה יום שני בקעמפ: ילדי השלוחים נהנו משייט טורנדו במרינה ● גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2011/08/5c2d320e5fccb_1546465806_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות