מערכת COL
|
יום ט"ז אב ה׳תשע״א
16.08.2011
השוטרים נדהמו: גנבים פרצו לבית-חב"ד ולא לקחו דבר ● תמונות
הפתעה לא נעימה ציפתה לראשוני המתפללים בבית-חב"ד המרכזי בבאר-שבע, כשנכנסו בבוקר לתפילת שחרית: הם הבחינו בדלתות הזכוכית של משרדי בית-חב"ד ומרכז המידע שבורות ומנותצות ● שוטרי מז"פ שהוזעקו למקום לא מצאו כל טביעות אצבעות, והמוזר ביותר - בדלת הראשית של הבניין לא נראו סימני פריצה ● הגנבים לא לקחו דבר מחנות היודאיקה שבמרכז השירות - אפילו לא כלי כס לתמונות נוספות
![השוטרים נדהמו: גנבים פרצו לבית-חב השוטרים נדהמו: גנבים פרצו לבית-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2011/08/5c2d320314b1f_1546465795_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: ישראל בליזובסקי, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות