מערכת COL
|
יום י"ד אב ה׳תשע״א
14.08.2011
ברוכים הבאים: הקעמפ בכפר-חב"ד יצא לדרך ● צפו בגלריה
הקעמפ של ילדי כפר-חב"ד, 'חיילי הרבי', נפתח הבוקר (ראשון) במתחם 'אור-שמחה' בכפר-חב"ד, לצד מחנה-הקיץ הנוסף - 'מיני 'קעמפ'. החל משעות הבוקר זרמו למתחם מאות הורים עם ילדיהם המאושרים שישתתפו בשבועיים הקרובים בקעמפ המושקע. COL ילווה את הקעמפ, כמו גם את שאר מחנות-הקיץ צפו בגלריה
![ברוכים הבאים: הקעמפ בכפר-חב ברוכים הבאים: הקעמפ בכפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2011/08/5c2d30de0dce3_1546465502_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: מנדי לואיס, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות