מערכת COL
|
יום כ"ב תמוז ה׳תשע״א
24.07.2011
בוועידת המחנכים: הרב שבתי סלבטיצקי יתוועד עם המחנכים
הרב שבתי סלבטיצקי שליח הרבי באנטוורפן שבבלגיה, יתוועד עם משתתפי וועידת המחנכים הכ"ג, שתתקיים אי"ה בתאריכים י'-יא-יב מנחם אב במלון ניר עציון שלמרגלות הר הכרמל, באירגון המרכז חינוכי חסידותי של צעירי חב"ד, כך נודע ל-COL. הרב סלבטיצקי, שנודע בסגנונו המיוחד ובהתוועדויותיו המאליפות, יתוועד במשך הלילה עם המשתתפים בכינוס. ההתוועדות תיערך ביום חמישי י"א מנחם אב החל מהשעה 21:00 בערב, אל תוך הלילה.
![בוועידת המחנכים: הרב שבתי סלבטיצקי יתוועד עם המחנכים בוועידת המחנכים: הרב שבתי סלבטיצקי יתוועד עם המחנכים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2011/07/5c2d2c0e4e543_1546464270_news_main_gallery.jpg)
הרב שבתי סלבטיצקי. צילום: ברלה שיינר, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות