מערכת COL
|
יום י"ט תמוז ה׳תשע״א
21.07.2011
חניכי מחנה "אור מנחם" ממונטריאול ביקרו ב-770
חניכי מחנה "אור מנחם" ממונטריאול, נהנו בשבתון מיוחד בסוף השבוע בניו יורק. הם התפללו שחרית ב-770, כתבו פני"ם, ונשאו תפילה באוהל של הרבי. הביקור בקראון הייטס נוצל גם לביקור בספרייה של הרבי, ולעריכת קניות של חפצי יודאיקה. בשבת שבתו החניכים ב-'770', ונהנו משיעורים, הרצאות, והתוועדויות צפו בתמונות
![חניכי מחנה חניכי מחנה](https://col.org.il/files/uploads/crop/nf_0103_206437_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות