מערכת COL
|
יום י"ח אב ה׳תשס״ד
05.08.2004
עיריית קרית-מלאכי מודה לכולל חב"ד
בימים אלו עורך כולל חב"ד ברחבי הארץ מכירה של מכשירי כתיבה וציוד לבית הספר במחירים מסובסדים. בקרית מלאכי העניקה העיריה בשמחה מבנה השייך לה בשכונת חב"ד לטובת המכירה והערב אף הגיע למכירה מ"מ ראש העיר מר דוד גלעם מלווה בידידו ר' חיים שטיינר על מנת לעקוב מקרוב אחרי הפעילות המבורכת של כולל חב"ד. מר גלעם (מנהל אתר השריון בלטרון) הביע את התפעלותו הרבה מהמחירים הזולים של המוצרים והודה לכולל חב"ד ולכל העוסקים במלאכה על עזרתם הרבה לתושבי העיר באמצעות מכירה זו אשר חוסכת הרבה כסף לתושבים, ואף הביע את נכונותו להמשיך ולעזור בפעילויות מבורכות מסוג שכזה.
![עיריית קרית-מלאכי מודה לכולל חב עיריית קרית-מלאכי מודה לכולל חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2004/08/5c2a98759374c_1546295413_news_main_gallery.jpg)
מ"מ ראש העיר מר דוד גלעם, ר' חיים שטיינר ור' אברהם חדד – מנהל המכירות מטעם כולל חב"ד
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
כל הכב וד לשטיינר
י"ח אב ה׳תשס״ד
כל הכבוד לחיים שטיינר שעושה רבות למען תושבי השכונה
חזק ואמץ
חזק ואמץ