מערכת COL
|
יום כ' סיון ה׳תשע״א
22.06.2011
שבוע לאסון הגז: נלכד גנב שהתעסק עם בלוני גז בכפר-חב"ד
בעוד במשטרה חוקרים את החשוד בגניבת המתכות שלכאורה חתך את צינור הגז שהוביל לפיצוץ בנתניה בשבוע שעבר, נלכד בכפר-חב"ד גנב מתכות נוסף ● תושבים הבחינו בחשוד מסתובב באמצע הלילה והזעיקו את מתנדבי ה'שמירה' ● במבצע משותף עם השוטר הקהילתי יגאל רז, נלכד החשוד ● ברכבו נמצאו חלקי מתכת שונים, חלקם ככל הנראה מעמדות של בלוני גז לתמונות נוספות
![שבוע לאסון הגז: נלכד גנב שהתעסק עם בלוני גז בכפר-חב שבוע לאסון הגז: נלכד גנב שהתעסק עם בלוני גז בכפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2011/06/5c2d22db4bc35_1546461915_news_main_gallery.jpg)
(צילום: דוברות 'שמירה' - מיוחד ל-COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות