מערכת COL
|
יום כ"ב אייר ה׳תשע״א
26.05.2011
פרחים ו'לחיים': כך חגג יו"ר הוועד בבית הרב ● וידאו, גלריה
דקות ספורות לאחר שהתבשר על נצחונו, יו"ר וועד כפר-חב"ד ר' בנימין ליפשיץ נסע לביתו של המרא דאתרא הרב מרדכי-שמואל אשכנזי, לחגוג את הזכייה ● השולחן בבית של הרב, כך נראה, היה מוכן מבעוד מועד עם כיבוד קל וזר פרחים גדול וצבעוני ● הרב לחץ בחום את ידו של ליפשיץ ובירכו להצלחה בתפקיד הציבורי - החדש-ישן ● צלם COL מאיר דהן, ליווה את ליפשיץ בפגישה אצל הרב ותיעד את המתרחש ● בתיעוד וידאו המצורף בכתבה המלאה, תוכלו לראות מה הפריע לליפשיץ בקדנציה הקודמת ומדוע החליט לצאת לבחירות ● בלעדי למגזין שישי בואו לראות. וידאו וגלריה
![פרחים ו'לחיים': כך חגג יו פרחים ו'לחיים': כך חגג יו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2011/05/5c2d1be51aa63_1546460133_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: מאיר דהן, COL)
לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה)
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות