מערכת COL
|
יום ט"ו אייר ה׳תשע״א
19.05.2011
החב"דניק שהביס את מזכ"ל "שלום עכשיו" ● וידאו מרתק
לאורך כל השנה הם יריבים קשים: בהודעות לעיתונות, בשטח, באירועי מחאה, בכנסים, בשיחות עם עיתונאים, בגיבוש הצעות חוק ובראיונות לתקשורת ● בפעם הראשונה, הם יושבים יחד, בעימות מרתק שנערך במכינה קדם צבאית בקיבוץ שובל ● שי גפן מנכ"ל "ארץ-ישראל שלנו" - עמותה ימנית מוכרת ויריב אופנהיימר מזכ"ל "שלום עכשיו" - עמותה שמאלנית קיצונית ● העימות נערך בצורה מכובדת כשבסופו, הקהל הריע לגפן ● COL מגיש קטעים מהעימות, מיוחד למגזין שישי לצפייה בוידאו
![החב החב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2011/05/5c2d17a8f0348_1546459048_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: מתוך הוידאו)
לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה)
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות