מערכת COL
|
יום ח' אב ה׳תשס״ד
26.07.2004
קייטנת "חיי-שרה" בבית חב"ד יבנה
השבוע הסתיימה קייטנית יחודית לכמאה מילדי יבנה. הילדים שהו בבית חב"ד שלש שעות ביום וקבלו בריכות טיולים ומופעים כבכל קייטנה, אך מחירה היה סמלי ואיפשר לכ-50 ילדי מצוקה שהופנו אליה על-ידי אגף הרווחה בעירית יבנה להשתתף בה. הפעלת הקייטנה התאפשרה הודות לסיוע של ר' דוד וקנין ואף נקראה קייטנה "חיי-שרה" ע"ש בתו שרה ז"ל. פעולה קטנה בשרשרת פעולות גדולות להם מסייע והמפועלות בקומת "חיי-שרה" שבבית חב"ד ביבנה.
![קייטנת קייטנת](https://col.org.il/files/uploads/crop/2004/07/5c2a97cc2ce43_1546295244_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
2 תגובות
1.
בתיה....
ח' אב ה׳תשס״ד
וואווו.........
עכשיו ב-א-מ-ת אנחנו מעריכים....
נו...???
נכון שהיה שווה....?
עכשיו ב-א-מ-ת אנחנו מעריכים....
נו...???
נכון שהיה שווה....?
2.
ייש כח!
ח' אב ה׳תשס״ד
יישר כח גדול!!!