מערכת COL
|
יום ה' אב ה׳תשס״ד
23.07.2004
'פלא-קשר' בקייטנת חב"ד מודיעין
בית חב"ד בראשות הרב ברוך סלונים קיים קייטנה לילדי מודיעין שעמדה בסימן "תקשורת עם הקב"ה". שם הקייטנה היתה "פלא קשר" וכל חברות הטלפונים (הקבוצות בקייטנה) סימנו קשר לקב"ה על-ידי שמחה, אמונה, תפלה ועוד.בקייטנה השתתפו למעלה ממאה וחמישים ילדים מכל גווני הקשת דתיים ושאינם דתיים. הילדים קיבלו שפע של ערכים בשילוב משחקי חברה. הורי הילדים הביעו הערכה רבה לקייטנה וסיפוק רב מכך שהילדים חזרו הביתה בכל יום בשמחה, והודו לחב"ד על הפעילות המבורכת.
!['פלא-קשר' בקייטנת חב 'פלא-קשר' בקייטנת חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2004/07/5c2a978bd4675_1546295179_news_main_gallery.jpg)
בסיום הקייטנה התקיימה מסיבה עם ילדי הקייטנה והוריהם. בירכו במסיבה, רבני העיר אליהו אלחרר ויעקב צ'יקוטאי, רב קהילת חב"ד ברוך סלונים. סגן ראש העיר מר מיכאל חרל"פ הביא את ברכת עיריית מודיעין, (ראש העיר שלח את ברכתו קודם נסיעתו לחו"ל), כמו"כ השתתף מנכ"ל העיריה מר יורם כרמון. המברכים ציינו את פעילותה הנרחבת של הבית חב"ד ובהצלחת הקייטנה הגדולה ביותר בעיר, ולהמשך בפעילות ברוכה.
אחת ההורים הודתה בשם הורי הילדים, והדגישה את המסירות הרבה של צוות הקייטנה, ונציג הילדים סיפר על ימי הכיף של הקייטנה, וציין שהכיף ממשיך על כל שאר שעות היממה. לאחר-מכן עלתה כל קבוצה ושרה את המנון הקבוצה, ולסיום, כל הקבוצות יחד שרו את המנון הקייטנה המדגישה את תפקידם של הילדים לזירוז הגאולה השלימה.
לכתבה זו התפרסמו 4 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
4 תגובות
1.
חני שלנו!!!
ה' אב ה׳תשס״ד
חני שלנו ולא ניתן אותה...
למדריכה הכי מגניבה מקווים שתשרדי עד יום שני ואז תבואי לבקר.
מחכים לך בירושלים.
למדריכה הכי מגניבה מקווים שתשרדי עד יום שני ואז תבואי לבקר.
מחכים לך בירושלים.
2.
לחני המדרייכככככככהההההה
ה' אב ה׳תשס״ד
חני, עכשיו אין תירוצים.....
את חייכת לבוא........
ולהביא איתך את ה...... בשבילי....
ממממירייייייי
את חייכת לבוא........
ולהביא איתך את ה...... בשבילי....
ממממירייייייי
3.
המרכזת הכי הכי!
ז' אב ה׳תשס״ד
שטערני, את היית 10! המשיכי להשפיע ולהפיץ הרבה אור בכל מקום!
אוהבים אותך.
אוהבים אותך.
4.
ריקי אין כמוך........
ח' אב ה׳תשס״ד
היית אחלה של מדריכה שמענו עליך!!!
אוהבים אותך ונתגעגע אליך
אוהבים אותך ונתגעגע אליך