מערכת COL
|
יום י"ד ניסן ה׳תשע״א
18.04.2011
הרב הדליק, היו"ר כיבה: שריפת חמץ בכפר-חב"ד ● גלריה
צלם COL מאיר דהן מגיש גלריית תמונות מרהיבה משריפת חמץ בכפר-חב"ד. בשכונה היה מי ששכח לכבות את הדליקה וגרם לשריפה קטנה. יו"ר הועד, ר' בנימין ליפשיץ, גילה תושייה וכיבה בכוחות עצמו את הדליקה צפו בגלריית תמונות
![הרב הדליק, היו הרב הדליק, היו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2011/04/5c2d11d42303d_1546457556_news_main_gallery.jpg)
הרב אשכנזי בשריפת חמץ. מימין: יו"ר ועד כפר-חב"ד מכבה שריפה (צילומים: מאיר דהן, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות