מערכת COL
|
יום כ"ו תמוז ה׳תשס״ד
15.07.2004
הערב: תוכנית רדיו של 'נשי חב"ד' ברדיו 'מורשת'
הערב (חמישי), תתקיים תוכנית רדיו מיוחדת ברדיו 'מורשת' בשעה 23:00. התכנית תשלב לימוד במסגרת מבצע "תורה כפולה ומכופלת" - מבצע ההוספה בלימוד של כל נשי ובנות חב"ד, וזוהי הזדמנות להתאחד עם כל נשי ובנות חב"ד בלימוד תורתו של הרבי, דרך המבצע אשר עומד להסתיים בר"ח אב. עורך התכנית: ר' אורי רווח ויתארחו בה: הרב חיים-שלום דיסקין מקריית אתא - לימוד הלכות בית הבחירה; ר' זושא וולף מכפר חב"ד - ענייני גאולה ומשיח מתוך תורתו של הרבי; והגב' יפה קדוש מכפר חב"ד - על גישתו של הרבי לכוחן של הנשים בהעמדת הבית במצב של אמונה, בטחון ושמחה. בערוץ 'מורשת', 88.5 FM בכל הארץ, 104.8 FM בירושלים.
![הערב: תוכנית רדיו של 'נשי חב הערב: תוכנית רדיו של 'נשי חב](https://col.org.il/files/col_files/default.png)
לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
3 תגובות
1.
כל הכבוד לרב זושא וואלף
כ"ו תמוז ה׳תשס״ד
זושא, המשך להפיץ את המעיינות כרצון כ"ק אדמו"ר
בהצלחה, שיהיה לך רייטינג גדול במיוחד.
מכל החברים והידידים
בהצלחה, שיהיה לך רייטינג גדול במיוחד.
מכל החברים והידידים
2.
במקביל
כ"ו תמוז ה׳תשס״ד
יש תוכנית היום בגל"צ על חב"ד והרבי באותה שעה. מעניין.
3.
גם הרב אריה גולדברג
כ"ו תמוז ה׳תשס״ד
נודע לי בשעה האחרונה כי בתוכנית ידבר גם הרב אריה גולדברג.