מערכת COL
|
יום כ"ג תמוז ה׳תשס״ד
12.07.2004
מוסקבה: השלוחים 'כבשו' יעד נוסף: מלון 'ראנסנס'
בתקופה האחרונה מגיעים אנשי עסקים ותיירים רבים למוסקבה, וחלקם הגדול מתאכסנים במלון 'ראנסאנס' בעיר. רבים מהאורחים הם יהודים וישראלים, והרב יעקב פרידמן ועימו הרב אברהם בקרמן מהוועדה לדוברי עברית הפועלת בעיר, פנו להנהלת המלון, בבקשה לארגן מניינים בשבתות עבור אורחי המלון היהודים. בשבת שעברה, פרשת פנחס, התקיים המנין הראשון, כשלאחריו התקיימו מספר שעורי תורה. בשבוע הבא, יערך אף לאחר התפילה קידוש. הרב פרידמן מסר ל-COL כי המניין עשה קידוש ה' גדול, ואורחים רבים הזמינו מקומות לבית המלון לקראת השבת הקרובה.
![מוסקבה: השלוחים 'כבשו' יעד נוסף: מלון 'ראנסנס' מוסקבה: השלוחים 'כבשו' יעד נוסף: מלון 'ראנסנס'](https://col.org.il/files/uploads/crop/2004/07/5c2a96cdc6ee5_1546294989_news_main_gallery.jpg)
בית המלון
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
2 תגובות
1.
כל הכבוד!
כ"ג תמוז ה׳תשס״ד
כל הכבוד!!!!
2.
יענקי אתה ענק!!!
כ"ד תמוז ה׳תשס״ד
גאים בך