מערכת COL
|
יום כ"ג תמוז ה׳תשס״ד
12.07.2004
חיזוק לתושבי קראון-הייטס מחבר הקונגרס
שלושת חברי וועד הקהל של שכונת קראון-הייטס, ר' חנינא שפרלין, ר' יעקב הרצוג, ור' נחום גרוס נפגשו בשבוע שעבר עם חבר הקונגרס האמריקאי מר מייגר אוונס ויועצו החב"די ר' אליהו סלאווין. מּר אוונס, עומד לימין תושבי ארץ הקודש ולעזרת תושבי שכונת קראון-הייטס, ובמהלך הפגישה, הוא הבטיח להמשיך ולפעול עבור תושבי השכונה.
![חיזוק לתושבי קראון-הייטס מחבר הקונגרס חיזוק לתושבי קראון-הייטס מחבר הקונגרס](https://col.org.il/files/uploads/crop/2004/07/5c2a96c92a114_1546294985_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות