מערכת COL | יום ט' טבת ה׳תשע״א 16.12.2010

חשיפה: בעוד שבועיים חב"ד נכנסת לעידן המיתוג

תגיות: פורים תש"ע
בקרב מאות השלוחים ברחבי הארץ שוררת דריכות לקראת חשיפת המיתוג החדש של חב"ד במהלך כינוס השלוחים הקרוב, שיהיה אי"ה בעוד שבועיים במלון ניר-עציון ● במשך השנה האחרונה עמל צוות מיוחד של שלוחים מרחבי הארץ, ובהם בכירי צעירי אגודת חב"ד, על בניית המיתוג החדש. את הצד המקצועי מנהל אחד מגדולי משרדי הפרסום בארץ "שלמור-אבנון-עמיחי", שמתמחה בנושא המיתוג ● COL יעקוב וידווח לסיפור המלא
חשיפה: בעוד שבועיים חב
כתב COL

היוזמה ליצירת מיתוג אחיד ומקצועי לכל בתי-חב"ד באה מקרב השלוחים, ובעיקר מבין השלוחים הצעירים, החשופים יותר לכוחו הגדול של מיתוג בעידן הנוכחי. במהלך כינוס השלוחים אשתקד הוצג הרעיון הכללי, והוא נתקבל בהתלהבות על-ידי השלוחים, שהעניקו ליוזמים את ברכת הדרך.

המיתוג נועד ליצור זהות אחידה, בעלת מאפיינים ברורים, לכל בתי-חב"ד ולכל פרסומי חב"ד, כדי שהציבור יוכל גם במבט חטוף בזווית העין לקלוט שזה בניין, רכב, כרזה או עלון השייך לחב"ד – בדיוק כפי שחברות גדולות מקפידות על שפה חזותית אחידה וקבועה.

חברי הצוות שעמלו על הכנת המיתוג החדש מסרבים בשלב זה לספק פרטים עליו, אך הם מבטיחים כי מדובר בתפיסה מהפכנית, רעננה ועכשווית, שתזניק את פעילות חב"ד לרמה אחרת, ותהפוך את בתי-חב"ד למזמינים יותר בעבור קהלים חדשים.

COL ידווח על ההתפתחויות לקראת חשיפת המותג החדש.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.