מערכת COL | יום כ"ו כסלו ה׳תשע״א 03.12.2010

שליחות מהצפון הבוער בקייטנת חנוכה של צעירי חב"ד ● גלריה

בשעה זו, מכונסות כ-360 בנות ילדות מכל רחבי הארץ, בנותיהם של שלוחי הרבי בקייטנת-חנוכה המהווה את המפגש השנתי של השליחות הצעירות - מהגולן ועד אילת ● בין השליחות הצעירות בולטת קבוצה גדולה של כ-40 בנות צעירות מאיזורי הכרמל וחיפה העולים באש ● יו"ר צעירי-אגודת-חב"ד הרב יוסף-יצחק אהרונוב אומר כי השנה ישנה השתתפות שיא של בנות  לידיעה בהרחבה
שליחות מהצפון הבוער בקייטנת חנוכה של צעירי חב

כתב בשעה זו, מכונסות כ-360 בנות ילדות מכל רחבי הארץ, בנותיהם של שלוחי הרבי בקייטנת-חנוכה המהווה את המפגש השנתי של השליחות הצעירות - מהגולן ועד אילת.

בין השליחות הצעירות בולטת קבוצה גדולה של כ-40 בנות צעירות מאיזורי הכרמל וחיפה העולים באש. המפגש מתקיים במרכז האירוח המחודש 'צפירה' במושב.

הרב נפתלי ליפסקר, מנהל אגף הסניפים המארגן את השבת סיפר ל-COL כי צוות מיומן של מדריכות קיבל את פניהם של 360 השליחות הצעירות, ואת קבוצת 40 הבנות מאיזור חיפה והכרמל, והן נהנות מפעילות יצירתית, יציאה ל'מבצעים', משחקי חברה, ועוד.

במוצאי שבת, תיערך סעודת 'מלווה-מלכה' חגיגית שתהווה ערב הצדעה לשליחות הצעירות.

בעבור חלק מהבנות, מפגשים אלה הם הזדמנויות נדירות להתראות עם חברות טובות, להחליף חוויות, ליהנות ולחזור למקומות מגוריהן בחיות רעננה. 

יו"ר צעירי-אגודת-חב"ד הרב יוסף-יצחק אהרונוב אומר כי השנה ישנה השתתפות שיא של בנות, וכי ההרשמה נסגרה זמן רב לפני השבת, דבר המעיד יותר מכול על ההתפתחות במשפחת השלוחים של הרבי בישראל.

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.