מערכת COL
|
יום ט"ז כסלו ה׳תשע״א
23.11.2010
העיתונאי בועז ביסמוט שריגש רבבות יהודים, "יתוועד" בי"ט כסלו
העיתונאי בועז ביסמוט מעורכי העיתון הנפוץ במדינה ישראל-היום, שסיקר החודש בהרחבה את כינוס השלוחים העולמי וריגש רבבות כשקיבל החלטה לאכול מזון כשר בלבד, בעקבות ביקור בציון הרבי, יהיה מאורחי הכבוד בהתוועדות בבאר-שבע ● הרב משה-זאב פיזם, שליח חב"ד בשדרות ידבר על "עמידה איתנה בשליחות" לדיווח מלא
![העיתונאי בועז ביסמוט שריגש רבבות יהודים, העיתונאי בועז ביסמוט שריגש רבבות יהודים,](https://col.org.il/files/uploads/crop/2010/11/5c2ce547ba7ab_1546446151_news_main_gallery.jpg)
בועז ביסמוט (משמאל) בכינוס השלוחים האחרון
העיתונאי בועז ביסמוט מעורכי העיתון הנפוץ במדינה ישראל-היום, שסיקר החודש בהרחבה את כינוס השלוחים העולמי ואף קיבל החלטה להתמיד באכילת מזון כשר בלבד, בעקבות ביקור בציון הרבי, יהיה מאורחי הכבוד בהתוועדות בבאר-שבע לרגל חג הגאולה י"ט-כ' כסלו, שתערך אי"ה ביום ראשון הבא, כ"א בכסלו בשעה 8:30 בערב באולמי "אגדה" (רויאל גארדן).
הרב משה-זאב פיזם, שליח חב"ד בשדרות ומנהל בית חב"ד בבאר-שבע ינאם על "עמידה איתנה בשליחות", ומנהל בית חב"ד בבאר שבע, הרב זלמן גורליק יספר על 20 שנות שליחות.
במהלך הכינוס המיוחד, בו ישאו דברים גם הרב יוסף-שמחה גינזבורג ומר יצחק מרציאנו - חבר מועצת העיר, תערך הגרלה מיוחדת על מטבע שהתקבל מידיו הק' של הרבי.
הרב משה-זאב פיזם, שליח חב"ד בשדרות ומנהל בית חב"ד בבאר-שבע ינאם על "עמידה איתנה בשליחות", ומנהל בית חב"ד בבאר שבע, הרב זלמן גורליק יספר על 20 שנות שליחות.
במהלך הכינוס המיוחד, בו ישאו דברים גם הרב יוסף-שמחה גינזבורג ומר יצחק מרציאנו - חבר מועצת העיר, תערך הגרלה מיוחדת על מטבע שהתקבל מידיו הק' של הרבי.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות