מערכת COL | יום ה' חשוון ה׳תשע״א 13.10.2010

שמחה בקייב: חגגו בר מצווה לבן השליח ● גלריית ענק

שלוחים מכל רחבי אוקראינה ומזרח אירופה חגגו ביום ראשון השבוע בשמחת בר המצווה של הת' שמחה לבנהרץ, בנו של השליח הרב מרדכי לבנהרץ, מנהל צעירי חב"ד בקייב ● את האירוע כיבדו בנוכוחתם שלוחי חב"ד רבים, צוות השגרירות הישראלית בקייב בראשות השגרירה הגב' זינה קלייטמן, אנשי הסוכנות היהודית והג'וינט, לצד בני משפחה וידידי השליח שהגיעו מישראל  לדיווח ולתמונות
שמחה בקייב: חגגו בר מצווה לבן השליח ● גלריית ענק
צילום: ישראל ברדוגו

כתב COL

שלוחים מכל רחבי אוקראינה ומזרח אירופה חגגו ביום ראשון השבוע בשמחת בר המצווה של הת' שמחה לבנהרץ, בנו של השליח הרב מרדכי לבנהרץ, מנהל צעירי חב"ד בקייב.

את האירוע כיבדו בנוכוחתם שלוחי חב"ד רבים, צוות השגרירות הישראלית בקייב בראשות השגרירה הגב' זינה קלייטמן, אנשי הסוכנות היהודית והג'וינט, לצד בני משפחה וידידי השליח שהגיעו מישראל, וביניהם: הסב הרב שמעון זוננפלד מנחלת הר חב"ד בניו וחתניו; אחיו של השליח הרב יוסף יצחק לבנהרץ ור' שלום לבנהרץ, וכן ויו"ר צאגו"ח ואגו"ח הרב יוסף יצחק אהרונוב.

המשתתפים ציינו כי הבר מצווה היתה שמחה במיוחד, ובמהלכה הוקרן סרט וידאו שהציג כיצד מייצרים תפילין, ושליווה את ההכנות של נער יהודי לבר מצווה.

את החגיגה הנחה ר' דב ויטמן מדנייפרופטרובסק. את האורחים הרבים שימח הת' שמחה לבנהרץ מכפר חב"ד יחד עם הקלידן אלימלך וויסברג.

את הארוע צילם בן הדוד ישראל ברדוגו.

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.