מערכת COL | יום ג' תשרי ה׳תשע״א 11.09.2010

חזקה של מסע התקשרות ● 2 גלריות ענק

תגיות: בערל לאזאר
בפעם השלישית, עשתה קבוצה גדולה של מקורבים ממוסקבה את "שבת סליחות" אצל הרבי, בראשות רבה הראשי של רוסיה השליח הרב בערל לאזאר, בתכנית מרגשת ומלאה לחברי המסע המיוחד. שישים מקורבים, בעלי עסקים ומכובדים שונים השתתפו מיום רביעי שעבר, לארבעה ימים של התעלות והכנה רבתי לקראת השנה החדשה הבאה עלינו לטובה. האירוע הופק ע"י חב' פליישמן הפקות לסיפור המלא ולתמונות   לגלריית תמונות שנייה 
חזקה של מסע התקשרות ● 2 גלריות ענק
צילום: COL
זו כבר השנה השלישית, בה עושה קבוצה גדולה של מקורבים ממוסקבה את "שבת סליחות" אצל הרבי, בראשות רבה הראשי של רוסיה השליח הרב בערל לאזאר.

שישים מקורבים, בעלי עסקים ומכובדים שונים יצאו בטיסה משותפת ביום רביעי שעבר, לארבעה ימים של התעלות והכנה רבתי לקראת השנה החדשה הבאה עלינו לטובה.

חלקם  היו מבית חב"ד בשכונת פדושקינא במוסקבה, בראשות הרב אלכסנדר בארדה, ומקורבים מבתי חב"ד שונים במוסקבה.

תוכנית מפורטת ועמוסה לפרטי פרטים תוכננה לקבוצה, שדבר ראשון במסע ההתקשרות המיוחד עשתה בתפילה ובכתיבת פ"נ באהל הק' של הרבי, כאשר פ"נ כללי לכל יהודי רוסיה הוקרא בהתרגשות רבה.

במהלך ימי השהות בארה"ב, עמדו משתתפי הקבוצה מקרוב על אורח חייהם של יהודי קראון הייטס, הכנתם לשבת, ביקור במוזיאון צבאות ה' וכמובן ביקור בבית חיינו ובחדרו הק' של הרבי לתפילת שחרית בבוקרו של יום שישי.

בשבת קודש עצמה, שהייתה כולה שרשרת אחת ארוכה של תפילות, התוועדויות ושיעורים שנמסרו ע"י השלוחים הר' ברוך גורן והר' אברהם בקרמן, הקבוצה כולה התארחה סמוך לאהל הק' של הרבי. בעזרתו הרבה של ר' אבא רפסון, שבת סליחות שהייתה חוויה רוחנית בלתי נשכחת.

במוצאי שבת הגיעו האורחים לביתו של המלחין הנודע ר' יוסי גרין, למלוה מלכה והתוועדות חסידית לקראת הסליחות.

את הסליחות הראשונות של מוצאי שבת קודש, זכו משתתפי המסע לומר בביתו הק' של הרבי, כאשר החזן הרב שנ"ז בוימגרטן עובר לפני התיבה ברגש ובחן.

ביום ראשון, עם שובם של משתתפי המסע, הודו הטסים למארגני המסע המיוחד השלוחים הרב מרדכי וויסברג, הרב שמואל קופרמן ולחברת פליישמן הפקות - שעמלו רבות למען הצלחת המסע המיוחד.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.