מערכת COL
|
יום כ"ו אב ה׳תש״ע
06.08.2010
אף-אחד לא נשאר ממשפחת ברנשטיין
הידיעה על פטירתם בדמי ימיהם של שבעה בני משפחה חרדיים מביתר עילית זעזעה את לב כולם ● בתמונה: חלק מבני המשפחה שנהרגה אמש - אריה (43) ורבקה (41) ברנשטיין, שלושת ילדיהם הקטנים - יוחנן (16), חיה (14) ומרדכי-אהרון (9), בתם הגדולה מליא מרים גוטשטיין (21) ובנה בן השנה וחצי של מלכה, שנקרא אף הוא מרדכי-אהרון לתצלום מוגדל
![אף-אחד לא נשאר ממשפחת ברנשטיין אף-אחד לא נשאר ממשפחת ברנשטיין](https://col.org.il/files/uploads/crop/2010/08/5c2ccec59d58c_1546440389_news_main_gallery.jpg)
טרגדיה קשה. עומדים מימין: הבת חיה, האם רבקה, האב אריה, הבן יוחנן. יושבת: (הכלה) מליא מרים, לצידה החתן שניצל בנס. משמאל: הילד מרדכי-אהרן
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות