מערכת COL
|
יום כ"ז אב ה׳תש״ע
07.08.2010
מרתק ומיוחד: אתם שאלתם, הרפואה האלטרנטיבית השיבה
שירות COL הרחיב את שירותיו לתועלת ציבור חסידי חב"ד ונתן לכם - הגולשים - לשלוח את שאלותיכם בכל מה שמעיק עליכם בענייני בריאות, כחלק מהמדור הייחודי אתם שואלים - המומחים עונים ● את התשובות של הרפואה האלטנרטיבית נתנה יפעת זינגר, חסידת חב"ד ומומחית ברפואה טבעית וסינית ● בין התשובות: פתרונות לקשקשת (והסבר ממה היא נובעת), לורידים נפוחים, לפריצת דיסק, ואפילו לנשירת שיער, צרבות ושקד נפוח ● וגם: כיצד מועיל דיקור סיני לדכאון אחרי לידה, ומי זקוק לכוסות רוח... ● גם אם לא שלחתם שאלות, תשמחו לדעת את הפתרונות לבעיות רבות לתשובות
![מרתק ומיוחד: אתם שאלתם, הרפואה האלטרנטיבית השיבה מרתק ומיוחד: אתם שאלתם, הרפואה האלטרנטיבית השיבה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2010/08/5c2ccde1b6c67_1546440161_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות