מערכת COL
|
יום י"ז אב ה׳תש״ע
28.07.2010
חב"דניק וברסלבר הפיקו ערב של ניגוני ויז'ניץ ● מיוחד ל-COL
ר' נאור כרמי, חסיד חב"ד, ממשיך בסבב ההופעות של ניגוני החסידויות השונות ● אחרי שפתח עם ניגוני חב"ד לפני חודש, בתחילת השבוע הוא הפיק ערב על טהרת ניגוני ויז'ניץ ● לצד ר' חיליק פרנק, חסיד ברסלב העובד לצידו, הוא הופיע ב"בית אבי-חי" בירושלים ● באירוע המרגש נכחו מאות משתתפים מרחבי הארץ ● "מדהים שאנשים מכל הגוונים מתחברים לניגונים עתיקים שהולחנו לפני שנים רבות", אומר כרמי בשיחה עם COL ● "לויז'ניץ יש מוזיקה מדהימה, חלקם לקוחה מהתרבות הרומנית" ● צלם האירוע ברלה שיינר, תיעד ● מיוחד לסיפור המלא
![חב חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2010/07/5c2cccfe60a8e_1546439934_news_main_gallery.jpg)
"מוזיקה מדהימה". מימין: חיליק פרנק. משמאל: נאור כרמי ● צילומים: ברלה שיינר, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות