מערכת COL
|
יום ט"ו אב ה׳תש״ע
26.07.2010
בנחלים נפתח הקעמפ המיוחד ל"צעירי השלוחים" ● גלריה
לאחר שנת המתנה זה הגיע שוב. הקעמפ המיוחד לילדי השלוחים המאורגן על ידי צעירי-חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב פתח את שעריו זו השנה החמישית ברציפות. ההורים הגיעו יחד עם הילדים הנרגשים, ועברו עימם את שרשאת החיול. כל ילד קיבל כיפה של הקעמפ ותיקייה מסודרת. בהמשך, נערך כינוס פתיחה, תפילת מנחה, ארוחת צהריים, והשלוחים הצעירים יצאו לירושלים לגלריית תמונות ● כל הדיווחים, העדכונים והגלריות מקעמפ "צעירי השלוחים" >>>
![בנחלים נפתח הקעמפ המיוחד ל בנחלים נפתח הקעמפ המיוחד ל](https://col.org.il/files/uploads/crop/2010/07/5c2cccc514ef0_1546439877_news_main_gallery.jpg)
צילום: COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות