מערכת COL
|
יום ג' אב ה׳תש״ע
14.07.2010
אולמרט: חשבתי שהתמונה של הכפיל מ-COL נערכה בפוטו-שופ
"ידיעות אחרונות", העיתון הנפוץ במדינה, מפרסם היום (רביעי) ידיעה נרחבת תחת הכותרת "הכפיל של אולמרט". מדובר בתמונה של ר' דב קרסיק מכפר-חב"ד שצולמה על-ידי צלם COL ברלה שיינר באירוע תורני בכפר לפני מספר שבועות. בסוף-השבוע שעבר היה מי שמצא דימיון בין החסיד לראש-הממשלה לשעבר והרשת סערה וגעשה. התמונה הובאה לידיו של אולמרט והוא סיפר שחשב בתחילה שמדובר בפוטו-שופ. "פעם ראשונה שאני רואה כפיל שלי", אמר לתצלום הכתבה
![אולמרט: חשבתי שהתמונה של הכפיל מ-COL נערכה בפוטו-שופ אולמרט: חשבתי שהתמונה של הכפיל מ-COL נערכה בפוטו-שופ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2010/07/5c2ccb1c3b079_1546439452_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות