מערכת COL
|
יום כ"ט תמוז ה׳תש״ע
11.07.2010
הרב שהפך את סיפור אדמו"ר הזקן למוטו - הלך לעולמו ● וידאו
הרב יהודה עמיטל, ראש ישיבת ההסדר הר-עציון, הלך בסוף-השבוע לעולמו בגיל 85 ● "כל בוגרי ישיבת ההסדר מכירים את סיפורו של הרב עמיטל על "התינוק הבוכה". כל-כך מכירים, עד ש"התינוק הבוכה" נהפך אצל הבוגרים לקוד שדי לציין אותו כדי להיזכר בישיבה ● זה סיפור שהרב עמיטל סיפר אין-ספור פעמים, כל אימת שנשאל על ייחודה של הישיבה ועל תפישתו החינוכית ● באמצעות הסיפור הזה הסביר עמיטל בעבר את הליכתו לפוליטיקה, להקמת התנועה הדתית המתונה "מימד" צפו בוידאו ● בפנים: צפו ברב עמיטל מספר את הסיפור "התינוק הבוכה" בסרט תדמית >>>
![הרב שהפך את סיפור אדמו הרב שהפך את סיפור אדמו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2010/07/5c2ccab2d935c_1546439346_news_main_gallery.jpg)
צפו בוידאו:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות