מערכת COL
|
יום כ"ט תמוז ה׳תש״ע
11.07.2010
20 שנה לקבוצה תש"נ
תלמידי קבוצה תש"נ מתארגנים למפגש משותף והתוועדות חסידית לרגל מלאת 20 שנה לקבוצה תש"נ-תש"ע. המפגש יתקיים אי"ה בשכונת חב'ד בלוד ביום חמישי, כ"ה באב (ליל שישי כ"ו באב ערב שבת מברכים אלול) בשעה 8:00 בערב. על מנת שהמפגש אכן יצא לפועל באופן הכי נעלה, מוזמנים החברים לשלוח מייל לדוא"ל: [email protected] בכדי להציע רעיונות ובקשות ולאשר את השתתפותם.
![20 שנה לקבוצה תש 20 שנה לקבוצה תש](https://col.org.il/files/uploads/crop/2010/07/5c2ccaa3a339e_1546439331_news_main_gallery.jpg)
התמונה הקבוצתית משנת תש"נ על רקע 770
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות