מערכת COL
|
יום כ' תמוז ה׳תש״ע
02.07.2010
בשבת: אמירת תהילים לזכות חנה בת בלה
בהמשך להתעוררות בכפר חב"ד והפעולות לזכות ולרפואת הילדה חנה בת בלה מכפר חב"ד, מארגנים בשבת קודש זו אמירת תהילים המונית לזכותה ולרפואתה השלימה בקרוב ממש. בבוקר שבת קודש פרשת פנחס בשעה 8 בבוקר יתאספו אנ"ש תושבי כפר חב"ד בבית הכנסת 770 לאמירת כל ספר התהילים ברוב עם. הציבור נקרא לבוא ולהשתף בתפילת רבים זו, ו"הן א-ל כביר" לא ימאס" את תפילת הרבים.
![בשבת: אמירת תהילים לזכות חנה בת בלה בשבת: אמירת תהילים לזכות חנה בת בלה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2010/07/5c2cc9c436c26_1546439108_news_main_gallery.jpg)
(אילוסטרציה: ישראל ברדוגו)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות