מערכת COL
|
יום ט"ו תמוז ה׳תש״ע
27.06.2010
צעירי חב"ד מציגים: כך ילמדו ילדי ישראל על בית המקדש
מרבית פעילות הקיץ של צעירי חב"ד ברחבי הארץ יערכו השנה בימי בין המיצרים ובמרכז לעזרי שליחות שעל ידי צעירי חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב הפיקו חוברת נהדרת ומיוחדת "בעקבות המקדש", באמצעותה יועברו לילדי ישראל תכני בית המקדש וכליו, בצורה חוויתית ומושכת לסיפור המלא
כתב COL
מרבית פעילות הקיץ של צעירי חב"ד ברחבי הארץ יערכו השנה בימי בין המיצרים ובמרכז לעזרי שליחות שעל ידי צעירי חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב הפיקו חוברת נהדרת ומיוחדת "בעקבות המקדש", באמצעותה יועברו לילדי ישראל תכני בית המקדש וכליו, בצורה חוויתית ומושכת. מידי יום יוקדש זמן ללימוד הנושא בדרך חוויתית ובאמצעות משימות שיבחרו ע"י הצוות.
"בעקבות המקדש" הינו ספרון מתח לילדים המשולב עם אלבום מדבקות, באמצעותו משלימים הילדים את הסיפור ואת התמונות המלוות את מסעם של הילדים יאיר ואורה לבית המקדש. במהלך הסיפור אנו עוקבים אחר הגילויים והחוויות שהם נחשפים להם במהלך המסע אל המקדש.
האלבום בן 32 עמודים כאשר בכל כפולת עמודים פרק בסיפור המתח, במהלכו נלמד בכל פעם ענין חדש בנושא המקדש. האלבום נערך בכשרון רב על ידי הגב' דבירה גרוזמן, ומלווה בציוריו הנפלאים (והמשעשעים) של המאייר והאמן ג'קי ירחי.
האלבום בנוי כחוברת בסיס, עליה ניתן להדביק את חלק מהסיפור ומדבקה. כחלק מהפעילות יקבלו הילדים את המדבקות וישלימו את הסיפור, כאשר בינתיים נשארים הילדים במתח לקראת המשכו של הסיפור. החוברת קיבלה המלצות חיוביות משלוחים ואנשי מקצוע שהתרשמו מהרעיון ומהעיצוב. ניתן להזמינה במרכז לעזרי שליחות.
מרבית פעילות הקיץ של צעירי חב"ד ברחבי הארץ יערכו השנה בימי בין המיצרים ובמרכז לעזרי שליחות שעל ידי צעירי חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב הפיקו חוברת נהדרת ומיוחדת "בעקבות המקדש", באמצעותה יועברו לילדי ישראל תכני בית המקדש וכליו, בצורה חוויתית ומושכת. מידי יום יוקדש זמן ללימוד הנושא בדרך חוויתית ובאמצעות משימות שיבחרו ע"י הצוות.
"בעקבות המקדש" הינו ספרון מתח לילדים המשולב עם אלבום מדבקות, באמצעותו משלימים הילדים את הסיפור ואת התמונות המלוות את מסעם של הילדים יאיר ואורה לבית המקדש. במהלך הסיפור אנו עוקבים אחר הגילויים והחוויות שהם נחשפים להם במהלך המסע אל המקדש.
האלבום בן 32 עמודים כאשר בכל כפולת עמודים פרק בסיפור המתח, במהלכו נלמד בכל פעם ענין חדש בנושא המקדש. האלבום נערך בכשרון רב על ידי הגב' דבירה גרוזמן, ומלווה בציוריו הנפלאים (והמשעשעים) של המאייר והאמן ג'קי ירחי.
האלבום בנוי כחוברת בסיס, עליה ניתן להדביק את חלק מהסיפור ומדבקה. כחלק מהפעילות יקבלו הילדים את המדבקות וישלימו את הסיפור, כאשר בינתיים נשארים הילדים במתח לקראת המשכו של הסיפור. החוברת קיבלה המלצות חיוביות משלוחים ואנשי מקצוע שהתרשמו מהרעיון ומהעיצוב. ניתן להזמינה במרכז לעזרי שליחות.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות