מערכת COL
|
יום כ"ד סיון ה׳תשס״ד
13.06.2004
הנשיא בוש מחזר אחרי תושבי קראון-הייטס
מר ארי פליישר, דוברו לשעבר של נשיא ארצות הברית ג'ורג בוש, וכיום חבר במטהו של בוש לקראת הבחירות הקרובות לנשיאות ארצות הברית, נפגש עם ר' אליהו סלאווין, חסיד חב"ד מקראון-הייטס ויועצו של חבר הקונגרס האמריקאי, מר מייג'ר אוונס. פליישר, שתפקידו במטה לאחד את הבוחרים היהודיים בתמיכה בנשיא בוש, יפגש בקרוב גם עם חברי ועד הקהל של שכונת קראון-הייטס, ר' חנינא שפערלין, ר' נחום גראס ור' יעקב הרצוג, וזאת במטרה לגייס את תמיכת תושבי קראון-הייטס בנשיא בוש לכהונה שנייה נוספת.
![הנשיא בוש מחזר אחרי תושבי קראון-הייטס הנשיא בוש מחזר אחרי תושבי קראון-הייטס](https://col.org.il/files/uploads/crop/2004/06/5c2a8ffcb7d09_1546293244_news_main_gallery.jpg)
ארי פליישר ור' אלי סלווין. האם תושבי קראון-הייטס יתמכו בנשיא בוש לכהונה נוספת?
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
כל הכבוד
כ"ד סיון ה׳תשס״ד
אלי טוב לראות אותך שוב