מערכת COL
|
יום א' סיון ה׳תש״ע
14.05.2010
הרב ירוסלבסקי: "לא אעשה מחלוקת כדי להיות רב העיר"
"לא אעשה מחלוקת כדי להיות רב העיר. אם זה יגיע לי - זה יגיע לי", כך אומר רב קהילת חב"ד בנחלת הר חב"ד הרב יצחק יהודה ירוסלבסקי בראיון לעיתון 'מה נשמע' היוצא בקרית מלאכי. במהלך הראיון מתייחס הרב למגוון נושאים: התייחסותו לתליית דגלי ישראל ברחבי השכונה ביום העצמאות, מדוע לא השתתף בטקס יום הזיכרון לחללי צה"ל, מה דעתו על ראש העיר מוטי מלכה, ומה הוא חושב על המשיחסטים בשכונה, וחושף: היכן שירת בצה"ל לצילום הכתבה● מיזם באינטרנט: בואו להצביע למען הרב ירוסלבסקי● הרב גורודצקי: "אין סיבה שהרב ירוסלבסקי לא יכהן כרב העיר"● החל מהערב: אין רב לקריית מלאכי; הרב ירוסלבסקי מועמד ● מיזם באינטרנט: בואו להצביע למען הרב ירוסלבסקי
![הרב ירוסלבסקי: הרב ירוסלבסקי:](https://col.org.il/files/uploads/crop/2010/05/5c2cc1e181733_1546437089_news_main_gallery.jpg)
הרב יצחק יהודה ירוסלבסקי
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות