מערכת COL
|
יום כ"ו אייר ה׳תש״ע
10.05.2010
"ההתיישבות החרדית בביתר ובעמנואל - רק משיקולים כלכליים"
יועצו הבכיר של סגן שר הבריאות, העיתונאי החרדי מנחם גשייד מפרסם הבוקר (שני) טור אישי ב"ידיעות אחרונות" ● הוא מצהיר: "הציבור החרדי בכללותו איננו מוגדר ימני. מגוון דעותיו הוא רב. יש בו קבוצות ימניות, קבוצות גדולות מאוד הנמנות עם המרכז הפוליטי וקבוצות עם דעות שמאלניות, שמאלה מקדימה" ● ויש לו מסר חריף מאוד ליו"ר "קדימה" ציפי לבני לטור המלא
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2010/05/5c2cc028a1403_1546436648_news_main_gallery.jpg)
גשייד על רקע מאמרו, הבוקר (באדיבות "ידיעות אחרונות", צילום: מאיר אלפסי)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות