מערכת COL
|
יום כ' סיון ה׳תשס״ד
09.06.2004
רבני 'פיקוח נפש' מחזקים ידי שרי המפד"ל
רבני 'פיקוח נפש' מחזקים את ידי שרי המפד"ל, השרים יצחק לוי ואפי איתם, במאבקכם-מאבקנו על שלימות ארצנו הק' ומניעת נסיגה אפילו משעל אחד – דבר שעפ"י ההלכה גורם רחמנא ליצלן, לשפיכות דמים איומה.
אשריכם שנעניתם לפסק ההלכה של הרב מרדכי אליהו, שאין היתר הלכתי להיות שותפים לתכניות שמשמעותם התפנות מארץ ישראל, מסירת שטחים לנכרים, ועי"ז יצירת מצב של פקוח נפש של העם היושב בציון.
![רבני 'פיקוח נפש' מחזקים ידי שרי המפד רבני 'פיקוח נפש' מחזקים ידי שרי המפד](https://col.org.il/files/uploads/crop/2004/06/5c2a8ed2b0596_1546292946_news_main_gallery.jpg)
איתם ולוי
חזקו ואמצו, ואל תבושו מפני המלעיגים! הצעד שלכם הוא-הוא המתבקש עפ"י ההלכה, והלואי ומכם יראו חברי קואליציה אחרים מכל הסיעות וכן יעשו. לא עלינו המלאכה לגמור, ואבינו בשמים ברחמיו המרובים יעשה הטוב בעיניו ויחוס על שארית נחלתו ועמו, ויקרב לנו משיחו בחסד וברחמים.
על המכתב חתומים:
הרב דוד מאיר דרוקמן, הרב יעקב יוסף והרב יוסף גערליצקי
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
2.
תוסיפו את החתימה שלי
כ"ג סיון ה׳תשס״ד
למכתב הזה
ותוסיפו להם שהם יקבלו כל תמיכה אפשרית ותתנו להם ביטחון
ותוסיפו גם את החתימה
של מנהיג בני ישראל הנבחר לדור הבא.
ותוסיפו להם שהם יקבלו כל תמיכה אפשרית ותתנו להם ביטחון
ותוסיפו גם את החתימה
של מנהיג בני ישראל הנבחר לדור הבא.