מערכת COL
|
יום כ' סיון ה׳תשס״ד
09.06.2004
תלמוד-תורה חב"ד בקריות במרכז דיון בכנסת
נמשכת "פרשת הקישון" עם מימיו המזוהמים. מחשיפות אחרונות עולה כי בוצה רעילה הנלקחת מנחל הקישון המזוהם ברעלים מסוכנים-משמשת לבנייה ביישובי הקריות, וביניהם לתלמוד תורה של חב"ד בקריות. בעקבות החשיפה נערך דיון חירום בוועדה ל"מפגעי איכות הסביבה" בכנסת, בה הוצגו עדויות חדשות כי הפעילות המסוכנת עם בוצת הקישון נמשכת כבר תקופה ארוכה, ולא החלה רק בשבועות האחרונים כפי שפורסם.
![תלמוד-תורה חב תלמוד-תורה חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2004/06/5c2a8ed1cbc3f_1546292945_news_main_gallery.jpg)
תלמוד-תורה חב"ד בקריות. משמאל: מסדרון הועדות בכנסת
הרב בועז קלי המרכז את פרויקט הבניה במתחם בית הספר של חב"ד בקרית אתא תיאר בישיבת הוועדה בכנסת כיצד עלו חשדותיו של מורה התלמוד תורה במקום וכיצד עקב אחר המשאיות עד לפתח מתחם הקישון משם הובאה הבוצה הרעילה והמסוכנת. בסיכום הישיבה הוחלט לפנות למבקר המדינה על מנת שזה יבדוק את התנהלות הגורמים האחראיים-ולמצות עימם את הדין.
אתר לדעת
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות