מערכת COL
|
יום י"ט סיון ה׳תשס״ד
08.06.2004
תנועת השליחות החב"דית פועלת כבר... 250 שנה
"תנועת השליחות החב"דית בת ה-250 שנה, תפתח סניף חב"די בברדנטון" כך כותב הבוקר עיתון היוצא לאור במרכז פלורידה, כשהוא מבשר על הגעתו של שליח נוסף הרב מנחם מענדל בוקיעט לשכונה חדשה בעיר סרסוטה שבמחוז ברדנטון.
העיתון מספר על ההיסטוריה של תנועת חב"ד ועל השליח ומשפחתו. בהמשך מובאת תגובתו של ראביי אהרון קופלין מהקהילה הרפורמית בעיר, שאומר: כי "חב"ד לא מהווה איום על הקהילה שלנו". הרב בוקיעט יוצא לשליחות תחת השליח לסרסוטה הרב חיים שאול שטיינמיץ.
![תנועת השליחות החב תנועת השליחות החב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2004/06/5c2a8e969b596_1546292886_news_main_gallery.jpg)
250 שנה בשליחות. מתוך הידיעה ב'ברדנטון.קום'
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
2 תגובות
2.
שאולי, עלה והצלח
י"ט סיון ה׳תשס״ד
איחולים חמים
בן דוד-רוסיה
בן דוד-רוסיה
3.
ד"ש מירוחם
כ' סיון ה׳תשס״ד
הצלחה רבה
חיים וואלף
חיים וואלף