מערכת COL
|
יום י"ח סיון ה׳תשס״ד
07.06.2004
מחברת 'הצבא של הרבי' במסע הרצאות
סו פישקוף, מחברת הספר 'הצבא של הרבי' תערוך מסע הרצאות בעקבות הספר שהוציאה לאור. מחר תגיע הסופרת לונקובר שבקנדה, שם תספר על חוויותיה והיכרותה עם תנועת חב"ד ופרטים על כתיבת הספר.
הספר 'הצבא של הרבי' מתאר את פעילותם של חסידי ושלוחי הרבי בשנים האחרונות בקירוב יהודים ברחבי העולם. השבועון 'פאבלישרס וויקלי' היוקרתי הגדיר את הספר כטוב ביותר מבין הספרים הדתיים.
![מחברת 'הצבא של הרבי' במסע הרצאות מחברת 'הצבא של הרבי' במסע הרצאות](https://col.org.il/files/uploads/crop/2004/06/5c2a8e574318f_1546292823_news_main_gallery.jpg)
סו פישקוף * צילום: אשר ליצמן
לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
3 תגובות
1.
צריך לתרגם את הספר לעברית
י"ח סיון ה׳תשס״ד
אני דוברת אנגלית, קראתי את הספר, ונהניתי מאוד מאוד!! לפעמים עם כל המחלוקות ר"ל שוכחים כמה מעלות טובות למקום עלינו. כשקראתי את הספר, שוב הרגשתי את גודל הזכות בלהיות חב"דניק. חייבים לתרגם את הספר לעברית באופן דחוף!!
2.
to #1
י"ח סיון ה׳תשס״ד
A hebrew addition will go along way towards counteracting the negative actions of the mishichistin in Israel.
3.
התמונה
י"ט סיון ה׳תשס״ד
היא של אשר ליצמן!!!
איך לא ציינתם את זה????
איך לא ציינתם את זה????