מערכת COL
|
יום י"ב ניסן ה׳תש״ע
27.03.2010
כשהרבי שלח מצה לחבר בעיר רחוקה... ● אל תפספסו, וידאו מיוחד
שבוע טוב: COL מתכבד להגיש כמידי שבוע את התוכנית "מוצ"ש חי" עם הרב שמואל בוטמאן, מנהל 'צעירי-אגודת-חב"ד' המרכזית - לי"א ניסן וחג-הפסח ● בפינת הסיפור השבועי: הרבי שולח מצה עבור חבר בעיר רחוקה ואומר: "תדאג שהמצה תגיע לסדר הראשון"... ● בתוכנית השבוע: שורת סיפורים מיוחדים על הרבי לי"א ניסן, ● האם "גניבת האפיקומן" הוא דבר רצוי. התשובה במשנתו של הרבי. ד' בנים: ההוראה להורים... ● התוכנית "מוצ"ש חי" מוגשת מידי שבוע ב-COL מעל שנתיים - וזוכה לפופולריות בקרב גולשים מרחבי העולם לצפייה בוידאו ● אל תחמיצו: תוכנית-חג חגיגית, גדושה ומרתקת - רק ב-COL >>>
![כשהרבי שלח מצה לחבר בעיר רחוקה... ● אל תפספסו, וידאו מיוחד כשהרבי שלח מצה לחבר בעיר רחוקה... ● אל תפספסו, וידאו מיוחד](https://col.org.il/files/uploads/crop/2010/03/5c2cb508ecc7b_1546433800_news_main_gallery.jpg)
לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה)
● "מוצ"ש חי" חוגג שנתיים: מעל 100 שיעורים מרתקים
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות