מערכת COL
|
יום י"א ניסן ה׳תש״ע
26.03.2010
בכפר-חב"ד התוועדו לרגל י"א ניסן ● תמונות
כמיטב המסורת, נערכה אמש בכפר-חב"ד ההתוועדות המסורתית של ועד כפר-חב"ד לרגל י"א ניסן - יום הולדתו של הרבי. המתוועדים האזינו לדברים בענייני דיומא שנשאו רבנים ומשפיעים. במהלך ההתוועדות נשא הרב מרדכי-שמואל אשכנזי את את "דרשת שבת הגדול", והרב מאיר דוד ברגמן מבד"צ העדה החרדית נשא הרצאה בענייני כשרות לתמונות
![בכפר-חב בכפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2010/03/5c2cb501ba36e_1546433793_news_main_gallery.jpg)
צילום: מאיר דהן, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות