מערכת COL
|
יום י"ב אדר ה׳תש״ע
26.02.2010
אחמאד בן שורה. זה אמיתי ● כתבת וידאו, מיוחד ל-COL
"לא כל יום פורים", קובע פתגם עממי נושן. ולא בכל יום תמצאו ערבי (אסלי) דובר אידיש רהוטה ● כזה הוא מוסא, ערבי ישראלי מלוד, שמתייצב בכל יום בעמותת החסד "יד ביד" שבעיר ודובר בין-היתר את שפת האידיש ● צוות הרצל קוסאשוילי ומנדי לואיס יצאו ללוד לעמוד מקרוב על התופעה החריגה ● את שרביט הזהב (המקרופון) העבירו לרב יעקב גלויברמן שניהל את הראיון בשפה האידית צפו בוידאו
![אחמאד בן שורה. זה אמיתי ● כתבת וידאו, מיוחד ל-COL אחמאד בן שורה. זה אמיתי ● כתבת וידאו, מיוחד ל-COL](https://col.org.il/files/uploads/crop/2010/02/5c2caae3486b6_1546431203_news_main_gallery.jpg)
(מראיין: הרב יעקב גלויברמן. צילום ועריכת וידאו: מנדי לואיס, COL)
לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה)
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות