מערכת COL | יום י' סיון ה׳תשס״ד 30.05.2004

חשיפה: השלוחים יוצאים במחאה נגד וילשנסקי

לכתב COL‏-חב"ד און ליין הגיע נוסח של מחאה שנחתמת בימים אלה על ידי שלוחי כ"ק אדמו"ר לאה"ק נגד הרב יוסף יצחק וילשנסקי, ראש ישיבת צפת, על תמיכתו בפירצה שלא היתה כמוה בליובאוויטש, שהולכים לערכאות נגד בי"ד רבני חב"ד ומשמיצים עסקנים ומוסדות של הרבי, עד כדי מסירה ממש. כתבנו ששוחח עם אחדים משלוחי כ"ק אדמו"ר לאה"ק שמע מהם זעם רב על הרב וילשנסקי, שלדבריהם הוליך אותם שולל והבטיח שהתביעה תורד, אך עתה מתברר שאפילו הוא עצמו לא הסיר את חתימתו התומכת בעתירה. אחד השלוחים אמר בכאב: "כשאני שמעתי שחברינו הרב וילשנסקי עומד מאחורי העתירה, לא האמנתי למשמע אוזני ודרשתי לראות את המסמכים במו עיני. כשראיתי את חתימתו ובעיקר את תוכן העתירה - חשכו עיני. זה לא רק הוצאת כביסה מלוכלכת לרשות הרבים, אלא יש כאן ממש הלשנה ומסירה נגד עסקנים ומוסדות, מתוך מאמץ להשחיר את דמותם בשקרים ובהשמצות שכל תינוק בליובאוויטש יודע שאין בהם שחר. "התקשרתי מיד לרב וילשנסקי", ממשיך ומספר אותו שליח, "ושאלתי אותי: היתכן?! איך אתה עושה דבר כזה?! הוא היתמם ואמר שהוא לא ידע מה יש בעתירה, והוא בכלל לא התכוון שילכו לבית משפט חילוני וכו' וכו'. הוא הבטיח לי שהוא מיד מוריד את שמו מהעתירה ויפעל להוריד אותה לגמרי.
חשיפה: השלוחים יוצאים במחאה נגד וילשנסקי
"נרגעתי ואמרתי לעצמי: ברוך ה' שחבר שלנו, שליח של הרבי, לא נכשל בדבר נורא כזה. והנה מתברר שלא דובים ולא יער. העתירה בתוקפה עומדת, עם חתימתו של הרב וילשנסקי, והמשפט אמור להתקיים ביום שני השבוע! אני ממש בהלם, ולכן חתמתי מיד על המחאה, ואני מקווה ומתפלל שהרב וילשנסקי יתעשת ויבטל את המשפט ברגע האחרון". השלוחים עדיין מסרבים לפרסם את המחאה החתומה ברבים, והם מעדיפים שהיא תגיע לידיו של הרב וילשנסקי בלבד, כדי שיבין את חומרת הדברים ויסיר את תמיכתו בעתירה לבית המשפט. לכתבנו נודע כי מספר שלוחים כבר חתמו עליה, ושלוחים נוספים מצטרפים למחאה.
הוסף תגובה
90 תגובות
1.
לא לשלוח תלמידים לישיבת צפת!!!!!!
י' סיון ה׳תשס״ד
עכשיו מבינים מאיפה לוקחים תלמידיו את החוצפה להלחם בשלוחים, ברבנים, במשפיעים ולצפצף על כלם! וילשנסקי הוא אבי אבות ה"חינוך" להפקרות ול"איש העקום בעיניו יעשה". כל אבא נורמלי חייב להוציא את ילדיו מידי וילשנסקי. מוסר ומלשין לא יכול להיות ראש ישיבה. איש שהולך לערכאות איזה חינוך הוא יכול לתת?????
2.
וילישנסקי הוא מומחה למוסר כפול
י' סיון ה׳תשס״ד
כשהוא מופיע עם אנשים מכובדים הוא מסביר שהוא לא מרוצה ממעללי תלמידיו ואומר שאין לו שליטה עליהם. אבל לתלמידיו הוא קורץ שהוא מרוצה ממעשיהם. עכשיו הוא חשף את פרצופו האמיתי.
3.
זה לא שייך למשיחיסטים!
י' סיון ה׳תשס״ד
אין שום קשר בין המעשה המזעזע הזה לאמונה ברבי מלך המשיח. אדרבה, דוקא בתור משיחיסט אני חושב שהרב וילשנסקי (שאני אישית מכבד) עושה טעות חמורה. הרבי מה"מ הקים את הבי"ד ורצונו הק' שישמעו לו גם אם זה לא מוצא חן בעיני פלוני. כ"ש וק"ו שאסור ללכת לערכאות. אני מתחנן לכם: אל תערבבו את זה עם משיחיסטים. אני יודע שהרבה משפיעים משיחיסטים מחו נגד זה.
4.
לסלק את המוסרים והמלשינים מחב"ד!
י' סיון ה׳תשס״ד
מה היו עושים בכל חוג אחר נגד מוסרים ומלשינים כאלה? אין לי שום ספק שהיו זורקים אותם מכל המדריגות. מספיק להיות נחמדים. צריך להוקיע את וילשנסקי ושלמה רסקין (בסיוע דוד נחשון ואבי טאוב) שהם הם המנהלים את כל המלחמה נגד בי"ד רבני חב"ד (והשימוש בר' משה אשכנזי הוא סתם התעללות ביהודי מבוגר). פשוט לזרוק אותם מכל במה ציבורית. יש גבול!
5.
הנוסח אומר הכל
י' סיון ה׳תשס״ד
ראיתי עכשיו את היפוי של של וילשנסקי וזה אומר הכל. "מאבקו של הרה"ג הרה"ח הרב משה אשכנזי שליט"א ביוסף יצחק אהרונוב". השנאה כ"כ גדולה שהוא לא הצליח לכתוב תואר מינמלי לאדם שהרבי מינה אותו ליו"ר צא"ח וסגן יו"ר אגו"ח. ע"ז נאמר השנאה מעבירה את האדם את דעת קונו.
6.
שליח שהחמיץ
י' סיון ה׳תשס״ד
עצוב עצוב. ככה שליח של הרבי יורד מהדרך. נורא.
7.
שלא יורידו את המשפט
י' סיון ה׳תשס״ד
יהיה עוד נצחון ו"דידן נצח". אדמוה"ז הבטיח שיד החסידים תהי' על העליונה. ולמלשינים אל תהי תקוה.
8.
מסכנים השלוחים שמשמים שפנים של אהרונוב
י' סיון ה׳תשס״ד
מעניין כמה אהרונוב משלם לשלוחים שייצאו נגד וילשאנסקי
9.
חומר למחשבה
י' סיון ה׳תשס״ד
כבר היה לעולמים ש"חכמים" הביאו אנשים מבחוץ ובתי דין מבחוץ נגד אנ"ש וב"ד אנש ועתה זה הפך לבומרנג נגדם עצמם שרבים הם בבתי משפט כי אפילו לרבנים מאנש אין שיניים להם עצמם משני הצדדים.....והיה שם תוהו ווהו אני כותב ברמז כי מי שמבין מבין ומי שלא הרי שלא כאן הבמה על זה, אבל זה צריך לומר -אין זה משנה מה דעותיך הרבי רצה "בחשבונו של עולם" שזהוא כעיין צוואה לדרות שרבנים יהיו המורי הוראה ולא בתי משפט נקודה!! לעת עתה ראינו שאלו שלא פעלו כך הרי שהם הפסידו ולא רק זה אלה תלמידיהם הם מבזים אותם!!!ואין להם דרך ארץ כלפי רבניהם כלל וכלל המעשה נבלה בארץ הקדש מבלי להיכנס מי צודק ומי לא הרי הנבזות להביא זאת בבתי משפט ולא בזבל"א או אצל רבני חב"ד הוא נגד הרבי. נקודה.!!!!!! הם מקעקעים את יסודות המחנה החבדי שאף שיש מרירות בין "הצדדים" הרי זעזוע כזה הוא שיפגע בהם עצמם כהשיחה הידוע לסאטמר מי שליובאאויטש קרוב אליו חייב לעשות שיביאו זאת לידי רבנים ולא יאיימו עם בתי משפט או הלשנות רח"ל.
10.
חברה תפסיקו עם זה
י' סיון ה׳תשס״ד
הוויכוח הזה לא מוסיף כבוד לחב"ד ועם כל הכבוד לחבד און ליין הרבי לא מרוצה מכתבה כזו שכל ענינה מדון ומריבה
11.
מעניין
י' סיון ה׳תשס״ד
מעניין למה רק על המשיחיסטים כותבים שהם מלשינים מה עם האנטים יודל קרינסקי שלא הולך לרבנים שהרבי מינה אותם
12.
תגובה ל-10: מי גורם חילול ה'?
י' סיון ה׳תשס״ד
תגובה כמו 10 היא שיא הצביעות. מי מביא בזיון לחב"ד - מי שהולך לבית משפט או מי שמוחה נגד זה? ממה הרבי לא מרוצה - ממסירה והלשנה נגד המוסדות שלו או ממחאה של השלוחים נגד זה? מי עושה מדון ומריבה - מי שנלחם בבי"ד של הרבי או מי שעושה מחאה נגד המלחמה בבי"ד? כל הכבוד ל COL שמוחה נגד המופקרים שהולכים לבית משפט חילוני וגורמים חילול שם ליובאוויטש בכל העתונות והרדיא!
13.
כנופיית שקרנים!
י' סיון ה׳תשס״ד
איך לא מתביישים להצהיר שקרים כאלו בבית משפט??! הרב אהרונוב "השתלט" על צא"ח... הרב מיידנצ'יק ז"ל הוא "מייסד" כפר חב"ד... חברותו של הרב אהרונוב באגו"ח זה "ניגוד ענינים" לתפקידו בצא"ח... מעניין שהרבי כנראה לא שמע על ההמצאה הזאת כשהורה לרב אהרונוב להיות חבר אגו"ח בנוסף לתפקידו בצא"ח... ושיא החוצפה והשקר - ישראליק מיידנצ'יק מחזיק את מפתחות הבנין "ממינוי ישיר של הרבי מליובאוויטש"... "לפני -10 שנים הנני מחזיק במפתחות המבנה"... כבר התחלפו לו אז השיניים?... וסתירה מני' ובי': מחד הם כותבים שהרבי הורה לוועד כפ"ח למסור את המפתחות לאגו"ח ומאידך הם טוענים שלאגו"ח אין שום בעלות על הבנין "המצוי בבעלות ועד כפר חב"ד"... לוילשנסקי וכת דילי' הפתרונים.
14.
מצמרר
י' סיון ה׳תשס״ד
מצמרר לקרוא את הכתוב. בושה וחרפה.
15.
כאב לב
י' סיון ה׳תשס״ד
COL לא נשחק לידיים שלך. Country: UY
16.
למה השמטתם חלק מהתביעה
י' סיון ה׳תשס״ד
למה לא העליתם את כל המסמך? האם הנכם מפחדים להראות את הכל?
17.
COL בתגובה ל - 16
י' סיון ה׳תשס״ד
מספיק להריח את הביוב, לא צריך את כל הדלי בפרצוף.
18.
צדק ויושר?
י' סיון ה׳תשס״ד
למה אתם לא מדפיסים שיש להם היתר מהרב פראנק ועוד כמה רבנים דוקא כן ללכת לערכאות בגלל הטענות שהרבנים שפסקו לטובת אהרונוב הם נוגעים בדבר. ועל פי תורה - במצב כזה צריכים ללכת לרבנים אחרים . מה שמפליא אותי - למה הרבנים - כן מתעקשים שיקבלו הפסק דין שלהם - למרות שהם נוגעים בדבר ועל פי תורה - אין שום תוקף לפסק דין שלהם.
19.
אוי לנו......
י' סיון ה׳תשס״ד
נותר רק לחלוץ את הנעליים לשבת על הארץ ולומר את מגילת איכה על חורבן הבית של חסידות חב"ד המפוארת. על אלה אני בוכי'ה עיני יורדה מים כולם אשמים..........
20.
אתה מחפש צדק ויושר?
י' סיון ה׳תשס״ד
למגיב 18 איזה חוצפה זה להגיד שבי"ד רבני חב"ד שהרבי מינה הוא "נוגעים בדבר"! למה הם "נוגעים בדבר", - כי הם החליטו לעשות באגו"ח יצוג לכלם ? ורק "הרב פראנק" הוא לא נוגע בדבר..... אגב, הפראנק הזה הוא לא רב ולא מתקרב לרב אלא הוא סתם עובד ברבנות של עכו. בושה בכלל להתכסות בעלה תאנה כזה.
22.
אשכנזי???
י' סיון ה׳תשס״ד
משה ( לא הרב ולא הגאון) מתל אביב, שלפי ההלכה אולי חתנו הרב וילשנסקי אפילו מחוייב כלפיו בכיבוד אב ולכן הוא עבר על דעתו.
23.
גם הרב אוקסלרוד
י' סיון ה׳תשס״ד
אגב הרב גדליה אקסלרוד כדאי הוא וראוי לסמוך עליו. חלקים רבים באנ"ש חושבים שהוא עדיף על ירוסלבסקי.
24.
מינוי רבנים
י' סיון ה׳תשס״ד
הרבי מינה את הרב ירוסלבסקי ולא את אקסלרוד. אם אתה מעדיף את לאקסלרוד תוציא את עצמך מכלל חב"ד. כמדומני אקסלרוד למד בפונוביז'.
25.
להוריד את השקר!!!!
י' סיון ה׳תשס״ד
מה שקורה בין העסקנים לא כאן המקום ואין צריך להוציא "הלכלוך "החוצה.. אבל יש להעמיד דברים על דיוקם לפחות בבמה שמנצלים חכמים להרע אלף.בזאת חנוכה תנש"א קיבל הרב ירוסלבסקי {ולא הרב פרנק וולפא או כל אחד אחר }מענה מכ"ק אדמור וזה"ל....תוקף ועניין אנ"ש [-מודגש}שי 'באה"ק הוא בידי אגו"ח באה"ק ובראשם ועד רבני אנ"ש שי 'שהם הדיינים ופס"ד {-מודגש} בתוקף התורה. וכאן הבן שואל..כשיש חלל מהסלקותו של יו"ר הקדם על מי מוטל עניין ההרכבה??? על רבני אנ"ש?? או על פרנק????בפרט כשזה נוגע לכללות עניין אנ"ש אז מי יחליט רבני אנש שהרבי רצה שהם יחליטו או פרנק אוקסלרוד וחבר מרעיו ???? ובדרך אגב בתשובה ההיא מתשנ"א הרבי מוסיף וזה"ל "במלחמת מדין בפעם הא'-לא התעסק הב"ד דאז {מרע"ה }בחיפוש עיצות כ"א יצא במלחמה נגדם וכמובן נצח {מודגש}בכל" מדהים!!!!! 'הרבנים' המנוולים אומרים שהבית דין משוחדים ,והרבי מליובאוויטש אומר לרבנים לא רק שאתם נוגעים בדבר אלא אתם חייבים להיות נוגעים בדבר ולא רק להיות נוגע בדבר כלפי עלמא אלא לצאת למלחמה!!!!!! וילד קטן הרואה תשובה זו ואחרים שכשיתפרסמו יעמדו למנוולים השערות בראש מה יגיד?? כל אחד יגיד שרבני אנש חייבים להתערב חיבים להיות נוגע בדבר און אכען ווי אם הם לא יגעו בדבר וכאן אנו מגיעים לנקודה הכואבת.. המנוולים ויסלחו לי הקוראים שאני כך קוראם אבל אין ברירה כי רבם דקרו כפשוטו. מסתמכים הם ה.. שהרבי הורה לתת לשלוימקה המפתחות וכולי שאסור להרהר אחר רבו וכולו ואני מסכים אם זה וזה ברור כשמש!!! ואם היו טענות עליו ואם הוא שלוימקה עשה טעויות בטוח אני שהביא זאת לרבני אנש כהוראת אדמור וכולי ולא לבתי משפט.אבל על עצם העובדה באם זה מוצא חן בעיני משהוא אם לאו שהוא היה ממונה מהרבי והרבי ידע על מיניו אין טענות לגמרי וברור שזה רצון הרבי אבל ריבונו של עולם טלו קורה מבין עינכם הרי הרבי ידע גם ידע ובהסכמתו הרבנים חפר וארונוב היו סגנים...הרי הרבי זה שידע על שלומקה ידע גם על הטענה המנוולת שזה "ניגוד אינטרסים" ובכל זאת הרבי שם אותו סגן באם מבינים באם לאוו באם רוצים באם לאוו!!!!! לא זה ענינו חס ושלום לשאול אלא למלא רצונו בשמחה גם באם נצטוונו לחטוב עצים!!! אז מהיכן מגיע טענה מנוולת כזו של אינטרסים ונוגע בדבר??? מהיכן החוצפה הזו לבא לדבר על איש שעושה למען הרבי יומם ןלילה ולהשמיצו ,לא , לא חייבים להסכים עימו אבל אם הרבי מליובאוויטש שם אותו לסגן או הסכים שיהיה סגן אז כשקורא טרגדיה כזו שנפטר היו"ר הקדם הרי שצריך להשים אותו כיושב ראש כי ,הצדיק והנשיא שהורה לתת את המפתחות הוא "הפה שהתיר "שארונוב יהיה הסגן!!!!!!ובמקרה כזה הוא צריך להיות יושב ראש או חפר שיחיו ורק מצד מענטשלכקייט היו צריכים אנש לחתום לרבנים שהם תובעים זאת כי זה רצון הרבי!!! ואם חלילה יש למאן דהוא תביעה או טענה הרי הרבי באוורנט זאת על ידי הליכה לרבנים נקודה ואם אלו המכונים 'רבנים' לא אוהבים זאת הרי הם יכולים להצטרף ליורשי אביגדור בבני ברק באם הם עדיין לא רשומים שם. ובין 'הרבנים' לייובאוויטש של הרבי אין שום שיכות ובאם חס ושלום יש הרי שרבם דקרו רח"ל ומסיימים בטוב בעניין הזה אין דדן נצח כי רח"ל הרבה מאנש מעורבים בזה ומעשה שטן הצליח להפיל טובים וישרים ואין לסיים אלא שהרבי יוציא את כולנו מהבוץ ונעשה כרצונו אשר הוא הרבי הורונו. וזה שכרינו
26.
התובע הוא הרב אשכנזי לא וילשנסקי
י' סיון ה׳תשס״ד
לא הבנתי את הטענות נגד הרב וילשנסקי הוא סה"כ חתם צק פתוח לרב אשכנזי אם יש טענות שיופנו לרב אשכנזי ורק אח"כ בתור תוספת גם כלפי הרב וילשנסקי
27.
קראתם !!!!
י' סיון ה׳תשס״ד
כמסתבר, 'לא זכתה לאוזן קשבת אצל אותם חמישה רבנים מועד רבני חב"ד אשר נהגו כפי שנהגו' אתם מאמינים ???? הם חסידי חב"ד?
28.
הרב אקסלרוד שליט"א
י' סיון ה׳תשס״ד
הרב אקסלרוד הוא תלמיד חכם וירא שמים, ולהבדיל מ"הרב" פראנק ווולפא, ער מיינט נעבאך מיט א אמת, אבל בשיא האובייקיביות ניתן להיאמר שהוא לא הרב שראוי לפסוק בבעיות פנים חבדיו"ת. עד לפני כמה שנים הוא היתה לו שייכות לחוגי החזונאישניקי"ם. אני למדתי עם בנו בישיבה ואני זוכר איך הוא הפריע שיו"ח ילמדו במוסדות חב"ד, הוא פשוט לא האדם שמודע להוראות של הרבי, למד בפונוביז', ושייכותו לרבי נובעת רק מזה שאביו היה תמים וילדיו שבחלקם נגד רצונו בכל זאת נקלטו במוסדות חב"ד משכו אותו קצת למורשת אבותיו. אי"ז מקרה שמעולם, כמה שידוע לי הוא לא השתתף ולא שיתפו אותו בשום דיון חבד"י, פשוט אף אחד לא התייחס אליו כמי שבכלל מבין בעניינים הקשורים לכרם חב"ד. בתוך המהומה הלזאת שהמלשינים חיפשו רב "מן הגורן ומן היקב", התקיים בו במקום שאין איש איז א מענטש אויך א פיש.
29.
הקץ לבריונות המשיחית
י' סיון ה׳תשס״ד
יקימו להם המופרעים המשיחיים עדה נפרדת ואל ימשיכו בהשחתת ליובאוויטש עד היסוד.
30.
מהרסייך (המשיחיים) ממך יצאו
י' סיון ה׳תשס״ד
מה שלא הצליחו המתנגדים מאות בשנים עשו המשיחיים במשך שנים בודדות. הלוואי שנזכה סו"ס שאותם מהרסייך ומחריבייך יצאו מאתנו סופית. שיחפשו להם מסגרת אחרת.
31.
תגובה חמה ל 28
י' סיון ה׳תשס״ד
מעניין מאוד היכן נעשה המחקר והדוקטורט בנוגע לרב גדליה. מזה שלמדת עם אחד הבנים זה עוד לא שום דבר רציני. אולי כדאי שתכיר עוד כמה בנים ואז תבין שכל ה"מעלות" שתמצא בכולם זה רק אפס קצהו של ה"מעלות הרבות" של הרב גדליה. דרך אגב מתי הרב גדליה החסיד היה אצל הרבי מלך המשיח? כמובן שאני מתכוין לתקופה של לפני ג' תמוז, היום הגדול והקדוש. מי שנלחם לא להכתיר רבי, נעשה פתאום "נחשון בן עמינדב" - נחשון תרתי משמע - להכתיר את דודו ל"זקן רבני חב"ד"- אולי בגלל הקשר העמוק לזקן מב"ב. די לקישקושים בנוגע לגדליה. הוא בעצמו לא יודע איפה הוא נמצא ואין משהו שיודע יותר טוב ממנו. "ואנחנו בשם ה' אלוקינו נדגול".
32.
חוצפה של אתר המשיחי
י' סיון ה׳תשס״ד
אני במפורש מוגדר כמשיחיסט. אבל אני נדהם מעזות המצח של האתר המשיחי..... (שאינני מבין מדוע הוא באופן אוטומטי מתייצב לטובת וילשאנסקי. האם הנושא הזה שייך לעניין משיח? הוא שמא ה אתר הזה החליט להצטרף למרידה הגלויה של הר' משה אשכנזי במלכנו משיחנו?) הם כותבים שהראשון שפנה לערכאות היה אהרונוב שתבע את בר זוהר וירון בבית המשפט בחיפה. אבל הם "שכחו" לכתוב, כי קודם תבעו את ברזוהר וחיון בבית דין רבני חב"ד, ורק לאחר שהנ"ל לא צייתו לבית הדין, קיבל צא"ח היתר בכתב מבית הדין לפנות לביהמש"פ, כפי ההלכה, שאם הנתבע מסרב להתדיין בבית דין קבוע, מותר לתובע לתבוע אותו בערכאות. אחרי שראיתי את חצי האמת החצופה הזאת, ראיתי עם מי יש לי עסק ולא קראתי את המשך הדברים. בברכת "יחי המלך". י.ג. צפון אה"ק
33.
<<<התגובה נמחקה>>>
י' סיון ה׳תשס״ד
34.
להסיר את השקר {2}
י' סיון ה׳תשס״ד
כשמתבוננים מי הם הלוחמים נגד וועד רבני אנ"ש בעניין , הרי רואים בבירור שרובו כרובו הם אלו שחברו לאלו שהרבי כתב עליהם "איך וויס ועער זיי זיינען" והשאר או שהם משוחדים מקרבה משפחתית או אינטרסים לא טהורים לגמרי שנקווה שלא נצטרך לפרסם זאת ברבים. הרב אשכנזי רוצה את עצמו או את החתן שלו!!! פרנק אינני יודע מי זה וולפא יודעים מי הוא ומי בדיוק עמד מאחוריו בעניין של רבנות קרית גת . מדנציק ילד טוב שרוצה טוב רק נעבאח א יתום וטוב שנתנו לו הרבנים מקום ,{מעניין שבזה לא צעקו משוחד שאבא ייתן תפקיד לילד . רק כשמגיע לפלוני הרי שהוא משוחד והרבנים משוחדים ...ו..השם ישמור} אנני רוצה לפרסם עוד שמות שהם נוגעים בדבר פשוט שלא יהיה בושות להם ולבני משפחותיהם ןבטח שיעשו תשובה אבל בברירה בין בושות לאחרי מי הם נגררים והיכן ואיך ,לחורבן ליובאוויטש נעשה החלטה מאד ברורה!!!! המנוולים כותבים שפלוני השתלט על צא"ח ,מה להם ןלטלפיים שלהם במוסדות???מה להם נדחפים למקום לא להם ועוד בהצהרות בבית משפט???? אינם יודעים הם שזו מלחמה ישנה עוד מימים ימימה??ושהרבי כתב על אלו "נלחמים נגדי" "נלחמים בי". אם היה ספק לאי אלו מאנ"ש התמימים אם המינוי של רבני אנ"ש "צודק" הרי עצם העובדה שהתעוררו מרבצם שונאי ליובאוויטש למיניהם שלחמו ועדיין לוחמים במוסדות הרבי . הרי זה לבד צריך להדליק מנורה. הרי זה לבד שאף אם יש מאלו יחידים שבטעות עדיין נלחמים בהרבי ומוסדותיו הרי צריכים הם להתעשת שטעות בידם והם חלילה משחקים לידיהם של אנשים שרח"ל ...אל תפתח פה,וטובה שעה אחת קדם שיחזרו ולא רק שמבישים את משפחותיהם ומחללים שם ליובאוויטש סוחבים הם עדות שלמות בכל העולם בשם משיח רח"ל. מה אשמים יהודים תמימים על אמת שמאמינים שאטוטו טו מגיע משיח לנבזות שכמה מהראשים שלהם סוחבים אותם!!!!מה אשמים תינוקות של בית רבן שצעקו משיח נאוו ב770 שהיו צריכים להביא להם שוטה מארץ ישראל שיעמוד עם האחוריים כלפי המזרח ולפעור את פיו כשטובל ושרץ בידו??!!! מה לא ברור עדיין שהרבי לא היה מסכים למהלך הזה להביא את המוסד שלו עצמו למשפט?????? מה יש עדיין שוטים שמאמינים שפלוני מהצפון שאינני רוצה לנקוב בשמו הולך להציל את ליובאוויטש???הוא הרי שבוי בידי אנשי מרמה שהרבי כתב עליהם לפרסם את שמם!!!!!!בכ"א טבת תשנ"א , ואין להאריך בדבר המצער. זה הרי ברור כשמש שלא טובת ליובאוויטש רוצים המה אלא משוחדים הם בשנאת אחים רח"ל משוחדים הם בקליפת מדיין רח"ל והעיקר נמנעים הם מלעשות כהוראות הרבי גם אם זה לא מוצא חן בעיניהם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! והרי הרבי ראה כל זאת בעני רוחו הקדוש ואם כל זה עודד ועודד את וועד רבני אנש ואת זה "שהשתלט על צא"ח" עם כל הטענות שהיו נגדם. ורק נקווה אז זיי ועלל חאפען זאך שיכולים חלילה ליגרום עניין בלתי רצוי לגמרי לנח"ר הרבי ויחזרו בתשובה תיכף. ,
35.
כולם צודקים....כולם אשמים...
י' סיון ה׳תשס״ד
אחדות...אחדות...
36.
מי לה' אלי!
י' סיון ה׳תשס״ד
הגיעה השעה, הגיע רגע האמת. לצערנו, כמו פעמים רבות בהיסטוריה היהודית, צריך ועד רבני חב"ד באה"ק לצאת בקריאה "מי לה' אלי"! איננו רוצים פילוג, איננו מעוניינים להרחיק אף אחד, אך ודאי שגם איננו רוצים להתרסק ולהיות ח"ו נפוצים לכל עבר! יש לצאת מייד במפקד, שהמצטרפים לשורותיו יחוייבו להצהיר כי הם מקבלים את מרות הרבי, מרות בית הדין שהוא מינה, ואת מרות המוסדות שהרבי קבע - כמובן במגבלות המנדט שכל גוף קיבל מהרבי. יצטרפו אלף בתי אב? אלפיים? יותר? נתכנס (לא נתפלג!) לתוך תנועת חב"ד ונצא יחד בכוחות מחודשים להפיץ את מעיינות החסידות ואת בשורת הגאולה. אנחנו יכולים, אנחנו חייבים, ויפה שעה אחת קודם - מיד ממש!
37.
32 קטעים איתך
י' סיון ה׳תשס״ד
לא נורא מה אתה חושב - או אני - אבל אל תכתוב שאתה בפירוש מוגדר כמשיחיסט, אם אתה קורא לאתר "משיחי". ככה לא כותבים משיחסטים (ועוד רק "יחי המלך")... לגבי האתר ההוא, אין כל חדוש שהם משקרים. כל התחלתם, לידתם וקיומם הוא בשקר, כידוע ליו"ח
38.
כל הכבוד לכם תמשיכו
י' סיון ה׳תשס״ד
כל הכבוד וישר כח גדול להנהלת האתר המוביל של חב"ד בעולם, שאתם דואגים לכבודה של תנועת חב"ד , צריכים להכות בהם עד הסוף ואחרי התגובה של האתר המשיחי , השקרים והכזבים שהם כותבים, תכה בהם שוב וללא רחמים צריכים להכניס בהם עד הסוף עד שיסתלקו מאיתנו המלשינים והמוסרים הללו !!!!
39.
משיחיסטים איפה אתם?????
י' סיון ה׳תשס״ד
איפה כל המשחיסטים??? וילשנסקי ואשכנזי כותבים לבית המשפט שלא רק שאין רבי עכשיו- אלא שאף פעם לא היה רבי (רח"ל) שהרב אהרונוב השתלט בכוח הזרוע לא על אגו"ח אלא על צא"ח!!!!!!!!!! והאתר המשיחי תומך בהם!!!! איפה ישבעם?? איפה רעלי???איפה נוטעק???למען השם ומשה עבדו
40.
איפה האתר הליברלי
י' סיון ה׳תשס״ד
אתה תכתיב לי מה לעשות ?
41.
טוב מאוחר מאשר בכלל לא...
י' סיון ה׳תשס״ד
במשך שנים מוביל וילשנסקי במתק לשונו את חבריו השלוחים לאה"ק , שולל ותמיד יתחמק ממתן תשובות ישירות לבירורים שהם ניסו לעשות איתו. היום הגיע זמן האמת ונראה אותם מוקיעים אותם מתוכו בדיוק כמו שהוא עושה לרבני חב"ד שהרבי מינה. דוד נחשון והגביר המובטל שמניע את כל המלחמה נגד רבני חב"ד ותנועת חב"ד. והגיע הזמן שחבריו באם יש להם אחריות כלפי המשלח ששלח אותם יקומו ויעשו מעשה ויוקיעו אותו ולא ישתפו איתו פעולה כלל וכלל.
42.
אקסלרוד לא מאנ"ש
י' סיון ה׳תשס״ד
אקסלרוד לא שלח את ילדיו ללמוד במוסדות חבד ונלחם בהם כשרצו לללמוד במוסדות
43.
יש קונה עולמו בשעה אחת ויש מאבד עולמו בש...
י' סיון ה׳תשס״ד
לדאבון ליבי טיפשותו הידיעה של ישרוליק מיידנצ'יק תעמוד לו הפעם לרועץ. כמי שמכיר את אהרונוב היטב, יודע אני שאחת מתכונות הנפש שלו החזקות זה שהוא יודע לשתוק , בו בזמן שכל הלוחמים נגדו נתנו "פול גז בנוטרל" ואכלו את הלב ,הרי הוא תמיד מאופק. יש עוד תכונה נוספת לאהרונוב אשר זאת סיבת הצלחתו שהוא שומע כל מה שאומרים רבני חב"ד, הרבה פעמים ראיתיו נושך את השפתיים אבל מקבל את הדין באהבה. וכעת נחזור לטיפש הכפר ישרוליק מיידדנצ'יק. הרבנים בקשו מאהרונוב להשאיר אותך בתפקידך, כפי שאני מכיר את אהרונוב הוא היה מכבד את דעת הרבנים ולא היה זורק אותך, אך אתה התפתית כמו פתי לכל מיני יועצי אחיתופל כמו דוד נחשון וכדומיו שהבטיחו לך שהם יעשו מימך איש גדול. וכעת אתה הולך לאכול אותה בגדול, כי לאחר שפנית לערכאות , אתה יכול לשכוח מהרבנים ולשכוח מאהרונוב, תלך לחפש נפט יחד עם נחשון ואבי טאוב במימיו העכורים של הקישון. הוא שאמרתי יש מאבד עולמו בשעה אחת.
44.
אליכם הנהלת האתר COL
י' סיון ה׳תשס״ד
במקום שתביאו מחאות מרבנים נגד רבנים וראשי ישיבות של חב"ד כדאי מאד שתמחו נגד עובדיה יוסף על הדברים החמורים שהו אמר בקשר לבנות ישראל הכשרות ואשר אותם הבאתם כאן באתרכם, הגיע הזמן שאם לא הסביבה תשתיק את אותו אחד שאנשים קוראים לו פוסק הדו, אז לפחות אנחנו חסידי חב"ד נדאג למחות מחאה נמרצת על דבריו המכפישים.. אני במקום השסניקים היתי מתבייש לומר שזה הרב שלי.. בושה וחרפה ושנשמע אי"ה רק בשורות טובות. ישר כח על אתרכם המעולה שדואג לעדכננו בכל מה שקורה בחב"ד ונקווה שאי"ה נשמע רק דברים טובים ולא את כל השנאה והחילוקים שלא בריאים לנו. ושהמקום הראשון בו יתפרסם על התגלות הרבי מה"מ זה יהיה כאן אמן ואמן...
45.
תגובה לר' י. ג. מהצפון
י' סיון ה׳תשס״ד
גירית את סקרנותי, ואני קראתי את המאמר באתר המשיחי הנ"ל עד סופו. איך הם מתרצים את פנייתם לערכאות? בזה שהם "רק" מבקשים שבית המשפט ימנע את מינויו של אהרונוב כיו"ר אגו"ח וכהחלטת בית דין רבני חב"ד. אבל הם "מבטיחים" שמצידם הם לא ידונו בבית המשפט בעוד נושאים (אא"כ, נעבאך, אהרונוב יגרור אותם לזה. בקצור: אהרונוב גם יהיה אשם שהם פנו לערכאות..). "הבנת ברוך"? עפ"י ההלכה הצרופה בחו"מ, כדי "רק" למנוע את החלטת של בית דין רבני חב"ד מותר לפנות לערכאות. והרי לפנינו שולחן ערוך חדש ומחודש: מי שפונה לערכאות הרי הוא מרים יד בתורת משה, אבל במה דברים אמורים? בשאר עניינים. אבל נגד בית דין רבני חב"ד ובמיוחד בענין אהרונוב, נכון ומצוה להלשין לערכאות, ובזה עוד ממהרים את התגלות הרבי מלך המשיח שליט"א. ועל זה חתום מי שאמור להיות מחנך של כמה מאות תלמידים בישיבת חסידי חב"ד בצפת. חינוך למופת!
46.
מפריע וצורם!
י' סיון ה׳תשס״ד
אני לא משיחיסט, ואני בפירוש בעד מינוי הרב אהרונוב ליו"ר אגו"ח, הוא האדם המתאים ביותר להיות היו"ר! חד וחלק! מה שמפריע לי זהו תרבות הדיון והחד-צדדיות של האתר שלכם: המשיחיסטים לא מגיבים, כביכול? או שאתם מווסתים את התשובות. צורם מאוד התנהגות האתר ואשמח לקבל את תגובתכם האמיצה! בתקווה לשינוי, ובתקווה שהאתר יהיה שייך לכ-ו-ל-ם!
47.
צא"ח מחליט
י' סיון ה׳תשס״ד
השלוחים חותמים על מה שצא"ח אומר להם לחתום. אמנם, אין בכך שום בצדקה למעשי הרב וילשנסקי.
48.
קטן עליו
י' סיון ה׳תשס״ד
כל הטרור מ"ישיבת" צפת בהדרכתו הישירה של וילישנסקי
49.
להעיף אותו מחב"ד!
י' סיון ה׳תשס״ד
הבי"ד צריך פעם אחת ולתמיד "להיכנס" בטרוריסטים האלה ולסיים איתם. זו ההזדמנות!!!
50.
הרבנים
י' סיון ה׳תשס״ד
תגובה ל 49 , על מה אתה מדבר ? האם הם שומעים לרבנים שהרבי מינה ?
52.
תגובה ל-47
י' סיון ה׳תשס״ד
אולי אתה לא יודע אבל שלוחי הקודש הם לא השלוחים שבמסגרת צא"ח אלא השלוחים שהרבי שלח לאה"ק והם לא חותמים על מה שצא"ח אומר להם. בעצם גם השלוחים שבמסגרת צא"ח לא חותמים על כל מה שצא"ח אומר להם. מי שחותם - מאמין במה שחתם. ומי שלא חותם - גם הוא יודע שצריך למחות אבל לא נעים לו לצאת נגד חבר לשליחות, כש"באותה שעה כשרים היו".
53.
לא נגעתם בנקודה !!
י' סיון ה׳תשס״ד
אני עברתי על כל התגובות, לעניות דעתי לא מצאתי תגובה שממצא את המציאות. לא אהרונוב כאן הבעיה !!! אנשי הכת מודאגים שאם יבחר יו"ר אגו"ח לא משיחיסט הכת המשיחית (ל"ע) תקבל מכה אנושה ועל זה הם נלחמים. הם נלחמים על ביתם שאין להם.
54.
האמת הפשוטה לגבי ר' משה אשכנזי
י' סיון ה׳תשס״ד
לפני כמה שנים היה דין תורה בין אהרונוב מצד אחד לר' משה אשכנזי וגרליצקי מצד שני. מה לעשות, אבל בית הדין פסק אז נגד אשכנזי וגרליצקי. ר' משה אשכנזי לא היה מסוגל מאז לבלוע את הגלולה המרה; סטייש, יהודה ירוסלבסקי שהוא עוד מכיר אותו מתל אביב הקטנה בתור תינוק בחיתולים יעשה לו בית ספר כזה? ועוד עם הצוציק הזה אהרונוב? הכבוד של הזקן נפגע, וכמ"ש "נגד זקניו כבוד", בשנים המאוחרות של האדם הכבוד זוהי התאווה הגדולה ביותר. במקרה הזה מצא הזקו הזדמנות נאותה לתפוס 2 צפרים במכה אחת; גם את הרב ירוסלבסקי וגם את אהרונוב, ולהתנקם על הפגיעה בכבודו. אבל צריך הרי "כיסוי ת..", ז"א היתר "הלכתי" ללכת לערכאות, אז מה עושים? הוא מצא באמצעות דוד נחשון את הרב אקסלרוד הנאיבי שהרגיש עד כה שהוא איננו פונקציה בחב"ד המקורית והנה יש לו כעת הזדמנות פז להשתחל ל"מועדון" של ליגה א', ואת וולפא שמאד חשק בכסא הרבנות בק. גת, ומה לעשות , אהרונוב והרב ירוסלבסקי עזרו לרב הבלין להיבחר ועיני ולפא רואות וכלות, והצלע השלישית הוא פראנק מעכו "אויך מיר אר מענטש צום טיש", והנה לך הרכב מפואר של "בית דין שדה", שנתן לו את ההיתר לפנות לערכאות ולהתנקם בשנואי נפשו ירוסלבסקי ואהרונוב שפגעו בכבודו. מה שהוא לא מבין, ואני לא מאחל לו את זה, כי הוא יצא מהעסק הזה פגוע עוד יותר, ופשוט רחמנות עליו.
55.
53 is right
י' סיון ה׳תשס״ד
It's all about WHO IS IN CHARGE..... Menachem
56.
דגל צהוב
י' סיון ה׳תשס״ד
הם רוצים להניף את הדגל הצהוב על בית אגודת חסידי חב"ד 770 .
57.
קצת סבלנות
י' סיון ה׳תשס״ד
כמו הרבה דברים בחב"ד שעוברים בסוף לצא"ח משום שלא היה מי שיעשה אותם על הצד הטוב ביותר גם אגו"ח. תחכו בסבלנות הם עוד יתחננו שהרב אהרונוב יוציא אותם מהחובות שהם הכניסו את עצמם לזה. ויפה שעה אחת קודם
58.
המשפט מחר בבוקר בשעה 10:30
י' סיון ה׳תשס״ד
מחר בבוקר מתחיל המשפט בתל אביב - שאלתי- כל מי שיהיה שם וישמע מפי "חסידי חב"ד" שאין ולא היה רח"ל רבי ושאין בית דין רח"ל האם הוא יצטרך לקרוע קריעה??
59.
מי זה פראנק??
י' סיון ה׳תשס״ד
עוד אחד מהחדשים מקרוב באו? הוא ואילן חיון, משפחת פיזם והזקן משה אשכנזי, התאחדו נגד הרבי . בראש חבורת הזבל יושב וילשאנסקי, מורו ורבו של מאיר ברנס. ממש נבחרת חלומות.
62.
מה עם תגובה 33 למה מפחדים
י' סיון ה׳תשס״ד
תפרסמו גם אם לא כל כך נוח לכם. ............................................................... מערכת - col מגיב נכבד: רוב התגובות שנכנסות למערכת מוצגות כאן, מלבד תגובות: 1. שהנייר לא סובלם. 2. כתיבה לא לעניין ובעברית לקויה . 3. הכפשות אשיות שקריות. 4. איומים במכות וגם לצערינו ברצח וכדו'. 5. או שנכתבו ע"י אנשים הזקוקים לאישפוז בבית חולים לחולי רוח. 6. מגיבים באנגלית שמחכים לאישור.
63.
תגובה ל62
י' סיון ה׳תשס״ד
כל הכבוד לכם מערכת COL לא לפחד ותמשיכו בדרכם לבירור האמת גם אם היא כואבת למישהו
64.
לcol
י' סיון ה׳תשס״ד
א"כ מדוע לא פרסמתם -כצפוי אבל מסיבות אחרות את תגובתי על רחמנותי על אלה שמזלזלים ברבניהם
65.
עם כל הכבוד שיש לכם לרבנים...
י' סיון ה׳תשס״ד
לוילישאנסקי, לא קוראים "הרב" אה?!! נקודה למחשבה......
66.
לכלוך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
י' סיון ה׳תשס״ד
כל המכבד שם חב"ד בעולם בכלל ובארץ בפרט נא השאירו את הכביסה המלוכלכת בבית .... המתבייש .........
67.
אי אי אי איזה הכנה לג' תמוז
י' סיון ה׳תשס״ד
אחים יקרים אנו עומדים כחודש ימים לפני היום הגדול והקדוש ג' תמוז ,רועינו אבינו מביט בנו ואומר מה ?אוי רח"ל...... הוא השליך חייו מנגד עבורינו .די די למחלוקות אלו ימים לחיזוק להתקשרות לרבי ,להתלכדות עדת החסידים כולה, וכולה בלי יוצא מן הכללומעשה שטן מכניס דווקא בימים אלו שנאת חינם ורואים מהשתתפות בהתגובות איך שבענינים של אלו יש "קאך"בקלותלהדליק שנאת חינם.חסידים תמימים נשים כולם תברחו מזה כמאש עכשיו הזמן לחשוב על נחת רוח לאבא שלנו כבר לפני שנים שהיה מחלוקת במדינה מסוים אמר הרבי קצתיבמחלוקת במדינה הזו וכו. איזה לשון חריף "קצתי" יהי רצון שדברים היוצאים מן הלב נכנסים אל הלב והאמת והשלום אהבו ונעשה נחת רוח לרבי לחיים לחיים
68.
קראו בעצמכם ותחליטו....
י' סיון ה׳תשס״ד
............................................................. וכי אתה חושב שנפרסם את דברי ההבל שעולה במוחך החולה ? לא חבל לך על הזמן שלך ? - עוכר ישראל והכל בשם המשיח !!! איך לא ? תתבייש לך.
69.
וילישנסקי
י' סיון ה׳תשס״ד
מחר יעמוד וילישאנסקי לבוש בסרטוק, יתחוב את ידיו בזקנו המדובלל, יגלגל עיניים ויתלה מבט באשמאי סוחר היהלומים משה אשכנזי ויצהיר קבל עם ועדה: אין רבי, אין חב"ד, אין רבנים!! מחר צריכים לקרוע קריעה ולקרוא ליום צום ותפילה, לחזות במו עינינו את מעשי ידיו של הרבי זצוק'ל טובעים בים וחשמוע את השוטים זועקי היחי אומרים שירה. אוי לנו שככה עלתה לנו בימינו. פושעים שמרימים יד בתורת משה ומתעטפים בזידינע זופיצע. וכל קרני רשעים אגדי תרוממנה קרנות צדיק. אני מקוה שהרבי ישמע לבכיינו וזעקותינו ויתפלל עבור נשמתם הטמאה של חבורת הפוחזים הזו וידאג שיאכלו אותם מלאכי החבלה. דיייי, כמה אפשר לכלות בכרם חב"ד?? עד מתי?? עד מתי לעדת הערב רב הרעה הזו שמשמידה אותנו מבפנים??? דיייייי! תעצרו את המשחיתים!!!
70.
למה ?
י' סיון ה׳תשס״ד
על מעשים הרבה יותר פחותי ערך - בנושאים שנוגעים לדיני ממונות - היה בית-דין בחב"ד שהטיל חרם, כידוע לכל. דווקא בדיני נפשות, כשאת רבם דקרו במובן הכי זול של הביטוי [ישראל מיידנצ'יק טוען בתצהיר שמונה לתפקידו לפני כעשר שנים על-ידי הרבי!] - לא קם בית הדין שמחרים את האיש. אם מישהו מחפש פתרון - זה הפתרון. להחרים את וילישנסקי, שיוקע לדיראון עולם! וכל קרני רשעים אגדי תרוממנה קרנות צדיק. אני מקוה שהרבי ישמע לבכיינו וזעקותינו ויתפלל עבור נשמתם הטמאה של חבורת הפוחזים הזו וידאג שיאכלו אותם מלאכי החבלה. דיייי, כמה אפשר לכלות בכרם חב"ד?? עד מתי?? עד מתי לעדת הערב רב הרעה הזו שמשמידה אותנו מבפנים??? דיייייי! תעצרו את המשחיתים!!!
71.
לא נציית
י' סיון ה׳תשס״ד
לא נציית לכם ונקים בית דין בכוחות עצמנו. .....................................................
72.
ב
י' סיון ה׳תשס״ד
דבריך נפלאים הרבי אמר לא' ביחידות שבגאולה האיכות תנצח את הכמות יחד נתכונן ליום גדול וקדוש זה מתוך אחדות אמיתית:א'השלוחים בדרום אמריקא
73.
72 ,היא תגובה ל-67
י' סיון ה׳תשס״ד
הכותב הנ"ל
74.
תגובה ל - 71
י' סיון ה׳תשס״ד
גם בבית דין שתקימו לעצמכם תמרדו בו בסוף. אצלכם ג' תמוז הוא יום העצמאות, ואתם זקוקים לרבנים ובית דין אך לצורך קישוט. מאז ג' תמוז אתם עושים ככל העולה על רוחכם ממש. כל פוחז שאך תמול שלשום נכנס ל"תנועה" הוא אצלכם משפיע ודובר. באופן טבעי חסידי חב"ד האמיתיים יפלטו בע"ה מתוככם, ואתם תהיו הנחנחי"ם שבחב"ד, עד שתחזרו בעזרת ה' בתשובה שחימה.
75.
למגיב 71
י"א סיון ה׳תשס״ד
אתן לך שם ל'בית הדין' , 'בית הדין של מלך המשיח שיל"ו' הלואי שתעשו בית דין, בתי כנסת, תבנו ארמון ותלכו לנפשיכם הייתי מברך אותך עם אחת הברכות של ר' ראובן דונין ע"ה שהיה מברך בהתוועדויות.... קוש..
76.
פשוט נחת רוח אמיתי.
י"א סיון ה׳תשס״ד
נחת רוח לראות את המגוון האדיר של הדעות בחב"ד. נחת לראות איך כל הצדדים הנוגעים בדבר - מגיבים. הייתי מוותר על כאלו כתבות ואני בטוח שכל אנ"ש היו מסכימים לכך. חבל !! חבל !! חבל !!! להיכן הגענו.. אחים אנו. הבני דודים - בשליחות... הסניף הצפוני
78.
לא, לא למלאכי חבלה
י"א סיון ה׳תשס״ד
איזה פחד... מלאכי חבלה הולכים לאכול את נשמותיהם הטמאות... הלו, חבר'ה, קצת נסחפתם. יש חילוקי דיעות והצד השני אמנם ירד לגמרי מהפסים, אבל אין צורך להשתמש בכאלו ביטויים.
79.
ל - 76
י"א סיון ה׳תשס״ד
מאד קל ונוח לשחק אותה צדיק ולהתעלם מכל הנעשה. מאד קל, לא לדעת שמחר ב10:00 בבוקר תתבצע בפרהסי' הכי גדולה מסירה ודלטוריה על בית דין שהרבי מינה. כולם רוצים אחדות, אבל שתהיה זו אחדות "נגד ההר" - שהר סיני ומשה רבינו יחבר אותנו. אבל איך אפשר אחדות עם פושעים ומורדים? והלואי וברגע האחרון יתן ה' בליבם לשוב מדרכם, ואז יהיה לכולנו יותר קל לדבר על אחדות.
80.
אין ספק שהכל פוליטיקה!
י"א סיון ה׳תשס״ד
והלא ממבט פראקטיקאלי אין שום סיבה למחלוקת הזו -- שהרי מה בדיוק עושה אגו"ח באה"ק ששוה בכלל לריב על נשיאותו? ולכן אין להגיב כאילו מדובר פה בנושא העומד "ברומו של עולם"... עם כל ה"כאב" שאנשים מכל הצדדים כביכול מרגישים, כאילו שהתוצאות מכל הבלגן הזה ישפיעו בחיי היום יומיים שלהם! הטבע של פוליטיקה הוא שיש חילוקי דעות בין שני הצדדים, וה"דוברים" המוכשרים מכל המחנות יכולים בקלות למכור את דעותיהם למי שמעניין להקשיב להם... וכל הדיוניים על האינטרנט, בתגובות, פורומים, וכו' זה הכל דברים של הבל, שלא יצא מזה שום דבר חיובי לאף אחד מהצדדים. אבל אם רבים כבר, בא נריב לפחות על נושאים יותר רלוונטיים, כמו המחירים הגבוהיים פה בכפר, וכדומה. .................................................... col תגובה זו הגיע מארה"ב
81.
די לצביעות ????
י"א סיון ה׳תשס״ד
כשמתאים לו (לאהרונוב)אז בית הדין טוב לו וכשהוא הולך להפסיד אז הם (המשיחיסטים) מוסרים די לצביעות ושהרבנים יפסיקו להיות חותמת גומי לאהרונוב ודי לדיקטטורה
82.
גובה ל64
י"א סיון ה׳תשס״ד
סליחה לא, אבל עם אתה בוכה על חילול שם חב"ד וכולי, איזה שטויות אתה כותב בהתחלה????!!!! תפסיק כבר עם השטויות, קצת כבוד לרבנים לא יזיק לך,,, תתביש.
83.
בית המשפט
י"א סיון ה׳תשס״ד
מסתובבת שמועה שאהרונוב שיחד את השופט. האם יש למישהו פרטים ?
84.
נהפך הקערה על פיה
י"א סיון ה׳תשס״ד
מאוד מעניין שכל זמן שהאנטים הולכים לערכאות כל הרבנים ועסקנים הם בשקט ופתאום עכשיו כולם יוצאים נגד. מה יום מיומים ?!
86.
בחירות לאגודת חסידי חב"ד
י"א סיון ה׳תשס״ד
לפענ"ד - חברי אגו"ח צריכים לעשות בחירות ליו"ר אגו"ח, ושלום על ישראל. בברכת משיח נאו!
92.
תגובה ל20
י"א סיון ה׳תשס״ד
באיזה רשות אתה מזלזל ברב פראנק זה הבעיה שלכם האנטים אתם מזלזלים בכל מי שלא נראה לכם הרב פראנק הוא רב גדול בדיוק כמו הרב ירוסלבסקי ואין רשות לאף אחד לזלזל באף רב ואתם בושא וחרפה שאתם באתר הזה מעלים כל הפוליטקא בחב"ד לפני ג' תמוז תשנ"ד היתי כותב דברים כאלה אתם רק מבישים את כל חב"ד
93.
למה הכתבה ירדה מהעמוד הראשון
י"א סיון ה׳תשס״ד
הרי היום המשפט, ויש לעורר את החסידים על הנבלה הנעשית בחב"ד. נא החזירו את הכתבה לכותרות, או תעדכנו אותנו בכתבה חדשה. תודה.
94.
בושה
י"א סיון ה׳תשס״ד
אני לא מומחית בכל הפוליטיקה הזאת אבל אם רק מישהו מסתכל מציץ ורואה כמה הרבי בוכה על אחדות ישראל והנה לאחר ג' תמוז אתם עושים בידיויק ההפך מה שווה כל המבצועים מה שווה כל הפעילויות שלכם קודם כל תתאחדו ואחר כך נדבר עלה הכל טוב ויפה אבל הנה תראו מה התוצאות
98.
אין כמו הרב ווילשאנסקי
י"א סיון ה׳תשס״ד
אלפי תלמידך ברחבי הארץ ובעולם אוהבים אותך ומשוגעים עליך את תתבלבל מהאיכרים של כפר חב"ד הרבי תמיד סבל מהם
99.
מזויינים משני צידי המיתרס
י"א סיון ה׳תשס״ד
בעיקר האנטים מדליקים מדורות
100.
מה איכפת לכם
י"א סיון ה׳תשס״ד
מה זה ישנה לכם לכל ה LOOSERS פה מי ראש אגוח ומי לא??????? למה אין תגובות כשכתוב על החתת החדש
101.
הגיע הזמן לומר את האמת
י"א סיון ה׳תשס״ד
הגיע הזמן לומר את האמת הכואבת והנוראה מכול. אני כותב לראשונה בפורום. לראשונה בחיי נבואת זעם שלצערינו ולבושתינו מתממשת: תוך כמה שנים לא יהיו שני חב"ד, יהיו משיחיסטים בלבד ו"העולם" יקרא להם חב"ד. מה יהיה עלינו? מצידי, אתם יכולים לנהוג באשכול זה כ'גזור-ושמור'. קחו את האשכול והניחו אותו מתחת לכרית הדמעות. מבלי להיות נביא (יש נביא בישראל..), אני מוכן לחתום על-כך שלא יארך זמן ואנחנו נתכנס בפינה, אבלים, כואבים ומבויישים, ונתבונן ונספר לילדינו בעיניים נוצצות, כיצד ליובאוויטש, היתה פעם יפה והמפוארת, נתמוגג על חלוקות הדולרים ועל ההתוועדויות ונוסיף לספר בעיניים דומעות, כיצד התפרקה לגורמים ונעלמה מהמפה היהודית - בדיוק כאותן חיות (הקודש) יחודיות שמתכחדות להן עם השנים. בדיוק כפי שברסלב החסידית נפלה, בהיעדר הנהגה חזקה בידיים של התמהוניים. הגיע הזמן לומר את האמת. לא יעזרו לנו כל הקלישאות והדמוגגיות. לא יסייעו לנו משפטי המחץ שאנו מצטטים משיחות הרבי, כביכול. המקלות הרצוצים שאנו נשענים עליהם, לא יתמכו בנו במכולת החסידית. הרבי לא איתנו. הרבי לא לפנינו ולא מאחורינו. הרבי לא נעלם ולא יירד משמיים. ולמה? כי מתברר, למרבה המבוכה והצער, שאנחנו קהילה של שוטים ופוחזים. כאותו ילד קטן, שאביו מאחר לבית-הכנסת והוא נוהג כפוחז ומנצל את היעדר הפיקוח עליו. הרבי חינך אותנו לנהוג בחכמה, בינה ודעת, זעק והתחנן לנהוג באהבת-ישראל, ואנחנו, כבר למעלה מעשר שנים נוהגים בדיוק להפך. לית דין ולית דיין. אוכלים אחד את השני. 'איש את רעהו חיים בלעו'; בשם המשיח ובשם הגאולה המתמהמהת. אם יירד הרבי מהשמיים, לא יזהה אותנו ולא ירצה בנו. בינינו: הוא יעדיף את ליטאי-פורקי העול הבני-ברקיים מאשר ליובאוויטש החדשה. אם כבר זיבורית, עדיף את המקור. אנחנו, החסידים, מאז ג' תמוז, יום חורבן בית-המקדש החב"די, היום בו שקעה השמש בצהריים ומסרבת בעיקשות לזרוח שוב, מתנהגים כפוחזים, כנק-ניקים חסידיים שמסתתרים במחשכים ומסרבים להכיר באמת, ממאנים ליטול את שרביט ההנהגה, ויתרנו על שופרו של הרבי. ויתרנו על המוסדות. בשם האחדות המזוייפת, ויתרנו 'להם' על פסיחה על שני הסעיפים; אם זה הכרזות תמוהות במקרה הטוב, או הצטלבות לתמונות ודגלים במקרה הרע. בשם האחדות הפיקטיבית ויתרנו על הכל. ה-כ-ל. הניסיון של הרבנים להמנע מלהביט נכוחה, להנהיג את הציבור, להוכיח את החסידים בשער, ולעצור כבר ביום הראשון את המרכבה המידרדרת - והכל באיצטלא של 'אחדות' - גררה אותנו לעברי פי-פחת. תחתון שאין תחתון ממנו. את האמת יש לומר. הגדיים נעשים תיישים, והתיישים, תיישים הם. אינם יודעים מיהו הרבי באמת. הם יודעים מיהו מלך-המשיח. ומלך המשיח שלהם הוא מנהיג של קהילה מפולגת. של אלפי אנשים שמבלבלים בין תכלת לקלא אילן: בערב מעודדים את מכבי תל-אביב ובבוקר לומדים חסידות (ועוד יבוא האויבער-חוכעם ויתגאה בכך). בעשר שנים האחרונות, מאז הסתלקות הרבי והתגלותו כמשיח ודאי, מה שמעסיק את כולם זה "באיזה צד אנחנו", "משיחיסט או לא משיחיסט" וכו' כו'. אין אהבת-ישראל שהרבי כה עורר עליה. אין 'חסידים-איין-משפחה' שהכרנו בילדותינו. הפכנו להיות קלישאה אחת גדולה. יותר נכון, חסידות-דמגוגיה שתתפוצץ לנו בפנים - וכבר מתנפצת: השבוע, עומדים אנשים שמתקרים חסידים, בעלי זקנים עבותים, מחנכים במוסדות חב"ד, ומעידים בבית המשפט(!) כנגד ראשי השלוחים שאותם הרבי מינה לתפקידם. 'מויסרים' כפשוטו (וכאן לא המקום להתערב מי צודק ומי לא). הרכבת מידרדרת לתהום ואין מי שיעצור אותה. כל מי שמתעסק עם ה'רחוב' יודע דבר פשוט: העולם מסתכל על ליובאוויטש כקהילה תמהונית וכל חסיד הנפגש עם 'זר', חרדי או 'חילוני' (עם טיפת שכל) נבחן שבע פעמים, בטרם פתיחת העסקים איתו. אפשר לעצום את העיניים, או כמנהגם של משוכנעים שמכנעים את עצמם לומר: "שטויות, עברנו את פרעה, נעבור גם את זה".. "כבר היה לעולמים".. אבל, הפעם, ישנו הבדל פשוט ועיקרי. אין לנו שום הבטחה אלוקית לעתידנו. ההפך הוא מוחלט: כאן אנחנו מרימים יד בתורת משה. כאן אנחנו נוהגים בדיוק הפוך מהוראותיו הברורות של הרבי. כל בר-דעת, רואה שההנהגה היום בליובאוויטש שונה ב-360 מעלות מהנהגות החסידים בדורות הקודמים. הזיידע'ס שלנו (לא הסבים עם הג'ינס) מסתכלים עלינו ולא מזהים אותנו. הרבי איתנו רק אם אנו שומעים לו. הרבי יירד משמיים, רק אם ייראה שיש עם מי לעשות ביזנס. התורה אומרת "ובחרת בחיים". זה התנאי. משיח לא יבוא גם בעוד מאתיים שנה, באם אנחנו נהיה אלו שיקבלו את פניו. אם נתבןנן, כיום, יש שלוש תנועות בליובאוויטש: ליובאוויטש (החסידים); המשיחיסטים (הערב-רב); וחב"ד האורגניזשיין, הארגון, השלוחים)). את האמת יש לומר. ליובאוויטש החסידית נעלמת. נכון, ישנם בחורים חסידיים שיושבים וחוזרים תניא בעל-פה. נכון, ישנם בחורים שיכולים לשמש דוגמא ועושים רצונו של מקום. אבל הם מועטים ומתכחדים. בסניפי היכל-מנחם השונים יושבים מאות אנשים רציניים שלומדים חסידות, גם מבלי להמנות על משפחת חב"ד. אף אחד לא היה מאמין שהמשיחיות תגיע לאן שתגיע. שתכבוש כל כך הרב שטחים. שתחדור לכל כך הרבה פינות חבויות בחיינו. לדעתי, המשיחיסטים, יתחזקו ובגדול. בדיוק כפי שהנצרות התחזקה. לא פחות ולא יותר. כוח הטומאה ייתחזק והרבי ידע זאת וצפה זאת. עקבתא דמשיחא. הם כבר מזמן שכחו את המטרה האמיתית. אם הם יביטו אחורה, יש להם רק אחד שהם יכולים 'להתגאות' בו: שבתאי-צבי. יש להם עתיד. בדיוק כפי שלמוסלמים יש עתיד ובדיוק כפי שהאפיפיור ימשיך לשבת ברומא. המשותף לשלושתם: כולם רוכבים על גופותינו. גופות היהודים. החסידים. וחב"ד, הארגון, ימשיך לפרוח. תנועת חב"ד תפרח כמו שהגו'ינט פורח. כפי שכל הארגונים היהודיים האקטיביים פורחים. או שיהיה חוק וסדר בארגון, או שכל שליח ינהג כרצונו. כבר היום, רבים מהשלוחים מכהנים כרבנים ועל-פניו נראה, שחב"ד הופכת להיות זרם אורתודוכסי נוסף ביהדות. תקצר הירעה מלפרט את כל המעלללים ולתאר את החורבן. חייבים לעצור את המרכבה, ויש דרך אחת בלבד ולא פופולרית לעצור את ההידרדרות ולעמיד את עצמינו חזרה על הרגליים: להתנתק מהמשיחיים לגמרי. על הרבנים, המשפיעים, לצאת בקריאה: "מי לה' אליי". ללא התחכמויות וללא התחמקויות. מי שלא מוכן לקבל את מרות הנהגת חב"ד, ארויס. מהיום, בשידוכים מוסיפים סעיף מיוחד שמוודא שהחתן או הכלה לא משיחיים. ועד-כפר חב"ד או כל ועד של שכונה חב"דית אחרת, מוודא שאין למבקשים להשתכן קשר למשיחיות. מחרימים אותם לגמרי. שיקימו מוסדות, בית-דין, עיתון, כנסיות ומסגדים משלהם. שיעשו מה שהם רוצים. מה שבא להם. שרק לא יהרסו את היקר לנו. למען אחדות החסידים האמיתיים, למען ההתחזקות באהבת-ישראל האמיתית, יש לעשות ה-כ-ל ולהשאיר אותם מחוץ לגדר, לקבור אותם קבורת חמור. ואם נעשה את זה, כבוד ליובאוויטש יושב, עטרת חב"ד תשוב ליושנה ונזכה לראות את החמור האמיתי, חמורו של משיח. אל תאמר מחר, פן יהיה מאוחר. וכבר מאוחר..
102.
תגובה עבור 92
י"א סיון ה׳תשס״ד
מה אתה מבלבל את המוח. שלמה פראנק ידוע כפקיד במועצה הדתית בעכו ותו לא. אתה יכול לברר את זה אצל הרב הראשי של עכו הרב ישר, והוא גם יספר לך על "גדולתו" בתורה של פראנק.
103.
שאלה של כבוד?
י"א סיון ה׳תשס״ד
א. מי העו"ד מטעם המשיבים? ב.{משיחיטסטים}היכן היינו כולנו ב ג' תמוז? ג.הבהרה הרב ר' משה אשכנזי ומשפחתו כבר לא בעיסקי יהלומים מזה שנים לא מעטות , נא לא לפגוע בציבור שלם אשר עוסקים בצחצוחים מכל הסוגים גם כהכנה לבית המקדש השלישי בלא מעט יגע ועמל לפני בא המשיח . נא חיזרו לצחצח את הכפתורים כדיברי הרבי זיע"א והכינו מתוך כבוד ושלום ואחדות ותשובה לפני היום הגדול והנורא והקדוש.
104.
צריך דחוף אחדות
י"ב סיון ה׳תשס״ד
צריכים לשבת משפיעים שמקובלים על כולם ולסגור את הסיפור הזה כי זה לא מוסיף כבוד לרבי ולחב"ד בכלל
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.