מערכת COL | יום כ"ט חשוון ה׳תש״ע 16.11.2009

כלי-התקשורת ההודיים ביקשו לסקר את האירוע בכפר-חב"ד

בימים האחרונים נוצר לחץ עצום על אגף דוברות חב"ד מצד כל כלי-התקשורת במטרה להבטיח את השתתפותם בעצרת המסקרנת ומעוררת העניין ● ערוצי הטלויזיה בישראל, העיתונים היומיים, אתרי האינטרנט המובילים ותחנות הרדיו כבר הבטיחו את בואם וישלחו כתבים ואנשי צוות טכני שיעבירו ויסקרו את העצרת, הנאומים וכמובן מעמד התספורת של מוישי, חלקם בשידור ישיר ● גם בגזרה העולמית, ביקשו להגיע. כך, למשל, פנו למארגני האירוע, רשתות שידור בנלאומיות להם מליוני צופים כמו CBS ,BBC ,AP ● אפילו ערוצי טלויזיה מהודו ביקשו להגיע לעצרת לסיפור המלא
כלי-התקשורת ההודיים ביקשו לסקר את האירוע בכפר-חב
כלי-תקשורת מסקרים את ההלוויה בכפר-חב"ד (צילום ארכיון: י. בלינקו, עבור COL)
שעון החול לקראת פתיחתה של עצרת הזכרון ווהצדעה שמארגנים צעירי חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב ותערך ביום רביעי בכפר חב"ד הולך ואוזל, ובנתיים העצרת תופסת את מירב תשומת הלב של התקשורת, לא רק בישראל אלא גם זו העולמית: בימים האחרונים נוצר לחץ עצום על אגף דוברות חב"ד מצד כל כלי התקשורת במטרה להבטיח את השתתפותם בעצרת המסקרנת ומעוררת העניין.

כל ערוצי הטלויזיה בישראל, העיתונים היומיים, אתרי האינטרנט המובילים ותחנות הרדיו כבר הבטיחו את בואם וישלחו כתבים ואנשי צוות טכני שיעבירו ויסקרו את העצרת, הנאומים וכמובן מעמד האופטערניש של מושיי שיח', חלקם בשידור ישיר.

גם כל כלי התקשורת החרדית יגיעו בהרכב מלא, ואפילו ערוצי טלויזיה מהודו ביקשו להגיע לעצרת ולסקרה.

גם בגזרה העולמית, הבטיחו רשתות שידור בנלאומיות להם מליוני צופים כמוnbc,bbc, sky news, a.p. roitres את בואם וכך גם עיתונים מובילים מהעולם כמו ה'בילד' הגרמני.

בשל הלחץ הרב והרצון לשמור על הכבוד הראוי לעצרת שכזו, הוחלט בין המארגנים כי שידור העצרת עבור הערוצים הבין לאומיים יעשה באמצעות עמדת שידור מרכזית ("פול") מה שיוריד מחד את העומס בארוע, ויבטיח הזרמה של התיעוד, וידאו וסטילס, לעשרות מדינות ברחבי העולם.

הרב אהרונוב אמר כי 'הנחה את מארגני הארוע ואת האחראיים לצד התקשורתי להבטיח כי לכל כלי תקשורת תנתן האפשרות לסקר בנוחות וביעילות את העצרת שמקדשת שם שמיים ושם חב"ד ברבים, וכי יעשו כל המעשים והפעולות הטכניות הנדרשות לצורך כך'.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.